אדרנלין ביה"ס להכשרות

אדרנלין ביה"ס להכשרות

הדרך שלך לשירות ביטחון מתחילה כאן


 

אחרי גל של פניות מצידכם החלטנו לחשוף והפעם גם אתכם ״לאדרנלין בית הספר להכשרות״

שימו לב חברים יקרים, מזה זמן אדרנלין מקיימת סדנאות הכנה לבוגרי הקבוצה יוצאי היחידות המיוחדות  והקרביות של צה"ל , סדנאות הכנה יעודיות ברמה הגבוה המיקצועית והפרטנית ביותר והיחידות מסוגן בארץ ובכלל ליחידות העלית של משטרת ישראל.

מטרת הסדנה

מתן ארגז הכלים של ביה"ס להכשרות אשר ימקסם את אחוזי ההצלחה שלכם בגיבושים ליחידות המיוחדות של המשטרה,  בדגש על יחידות הימ״מ הימ״ס ויחידת הגדעונים


תכני הסדנה

  • סימולציית גיבוש - קו המנחה, התכנים המדוייקים, וניתוח האישיות שבה הרכיבו בוגרי חטיבות המשטרה והסגל המיקצועי של אדרנלין  ביה"ס להכשרות.
  • סדנה עיונית - שיעורים תאורטים אשר  יעניקו  לכם  את  הידע  והכלים  אותם  תצטרכו  על מנת  לשרוד גיבושים  מסוג  זה ולמנוע מכם את אלמנט ההפתעה אשר מפיל כל לוחם באשר הוא.
  • סדנאות העשרה  אשר אליהן תחשפו לאחר השארת פרטי התקשרות ושיחה למול רכז המתגייסים.

והחשוב מכל, הליווי האישי שלנו, אנו נלווה אתכם בכל הקשור בתהליך המיון ואחריו, מרגע החלטתכם להתמיין ועד קבלתכם ליחידה בפועל.

אם שירות צבאי לא הספיק לכם, אם קריירה בטחונית ביחידות החוד של משטרת ישראל, עבודה ברמה הגבוה ביותר, שליחות וביטחון המדינה הם מושגים אשר מדברים אליכם תבינו שיש מי שילחם אתכם על מקומכם, זה הזמן להפשיל שרוולים, להוציא מהכוח אל הפועל, לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולהגשים את עצמכם עד למקסימום,זה הזמן שלכם להפוך לחלק מההיסטוריה של מדינת ישראל ,והפעם כלוחמים ביחידת היממ, יחידת הגדעונים ויחידת המסתערבים של משמר הגבול.

ברוכים הבאים לסדנאות היעודיות של אדרנלין ביה"ס להכשרות, לפרטים נוספים או התייעצות השאירו פרטים בסוף העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 


 

סדנת חטיבות המשטרה, הסדנא היחידה מסוגה בעלת תכנים אקסקלוסיביים שתכין אתכם ברמה היעודית והמקצועית ביותר.

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך