אדרנלין ביה"ס להכשרות ביטחוניות

אדרנלין ביה"ס להכשרות

הדרך שלך לשירות ביטחון מתחילה כאן


 

אחרי גל של פניות מצידכם החלטנו לחשוף והפעם גם אתכם ״לאדרנלין בית הספר להכשרות״

שימו לב חברים יקרים, מזה זמן אדרנלין מקיימת סדנאות הכנה לבוגרי הקבוצה יוצאי היחידות המיוחדות  והקרביות של צה"ל , סדנאות הכנה יעודיות ברמה הגבוה המיקצועית והפרטנית ביותר והיחידות מסוגן בארץ ובכלל לשירות ביטחון בדגש על הקורס הממיין, היוקרתי והקשה ביותר אותו תתבקשו לעבור, קורס אחיד!

מטרת הסדנה

מתן ארגז הכלים של ביה"ס להכשרות אשר י'מקסם את אחוזי ההצלחה והמעבר שלכם את הקורס המאתגר והמנפה ביותר של משרד הביטחון ושירות הביטחון הכללי כאחד.


תכני הסדנה

  • תכני הקורס - קו המנחה, התכנים המדוייקים, וניתוח האישיות שאותו הרכיבו אנשי הדרג הרלוונטים בעלי הנסיון ומחזורי ההכשרות הרב ביותר שעברו תחת ידיהם.
  • סדנה עיונית - שיעורים תאורטים אשר  יעניקו  לכם  את  הידע  והכלים  אותם  תצטרכו  על מנת  לשרוד את קורס האחיד המנפה.
  • סדנאות העשרה  אשר אליהן תחשפו לאחר השארת פרטי התקשרות ושיחה למול רכז המתגייסים.

והחשוב מכל, הליווי האישי שלנו, אנו נלווה אתכם בכל הקשור בתהליך המיון ואחריו, מרגע החלטתכם להתמיין ועד קבלתכם ליחידה בפועל.

אם שירות צבאי לא הספיק לכם, אם קריירה בטחונית ביחידות החוד של השבכ ומשרד הביטחון, עבודה ברמה הגבוה ביותר, שליחות וביטחון המדינה הם מושגים אשר מדברים אליכם, זה הזמן להפשיל שרוולים, להוציא מהכוח אל הפועל, לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולהגשים את עצמכם עד למקסימום,זה הזמן שלכם להפוך לחלק מההיסטוריה של מדינת ישראל ,והפעם כלוחמים באגפים המבצעים של משרד הביטחון ושירות הביטחון הכללי.

 לפגישת התייעצות ללא עלות השאירו פרטים בסוף העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 


 

סדנת חטיבות המשטרה, הסדנא היחידה מסוגה בעלת תכנים אקסקלוסיביים שתכין אתכם ברמה היעודית והמקצועית ביותר.

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך