אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות

משרד הביטחון ( קורס אחיד) | ימ"מ | גדעונים 

 


 

אחרי גל של פניות מצידכם החלטנו לחשוף והפעם גם אתכם לקורס ההכשרה של חברת אדרנלין לשירות ביטחון

שימו לב חברים יקרים, מזה זמן אדרנלין מקיימת קורסי הכנה לבוגרי הקבוצה יוצאי היחידות המיוחדות והקרביות של צה"ל, קורסים יעודיים ברמה הגבוה המקצועית והפרטנית ביותר והיחידות מסוגן בארץ ובכלל לשירות ביטחון לאחר שירות צבאי בדגש על הקורסים והמסלולים הממיינים ביניהם מיוני השב"כ ( קורס אחיד), הימ"מ ויחידת הגדעונים. 

 

מטרת הקורס 

מתן ארגז הכלים של אדרנלין חברה להכשרות אשר י'מקסם את אחוזי ההצלחה והמעבר שלכם את הקורס המאתגר והמנפה ביותר שירות הביטחון ו/או חטיבות המשטרה כאחד.


תכני הקודס

  • תכנים אקסלוסיבים- קו המנחה, התכנים המדויקים, וניתוח האישיות שאותו הרכיבו אנשי הדרג הרלוונטים בעלי הנסיון ומחזורי ההכשרות הרב ביותר שעברו תחת ידיהם.
  • סדנה עיונית - שיעורים תאורטיים אשר  יעניקו  לכם  את  הידע  והכלים  אותם  תצטרכו  על מנת  לשרוד את קורס האחיד המנפה.
  • סדנאות העשרה  אשר אליהן תחשפו לאחר השארת פרטי התקשרות ושיחה למול רכז המתגייסים.

והחשוב מכל, הליווי האישי שלנו, אנו נלווה אתכם בכל הקשור בתהליך המיון ואחריו, מרגע החלטתכם להתמיין ועד קבלתכם ליחידה בפועל.

אם שירות צבאי לא הספיק לכם, אם קריירה בטחונית ביחידות החוד של השב"כ ומשרד הביטחון, עבודה ברמה הגבוה ביותר, שליחות וביטחון המדינה הם מושגים אשר מדברים אליכם, זה הזמן להפשיל שרוולים, להוציא מהכוח אל הפועל, לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולהגשים את עצמכם עד למקסימום,זה הזמן שלכם להפוך לחלק מההיסטוריה של מדינת ישראל ,והפעם כלוחמים באגפים המבצעים של משרד הביטחון ושירות הביטחון הכללי.

 לפגישת התייעצות | השאירו פרטים בסוף העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שימו לב כי בכל קורס מספר המשתתפים מוגבל | השאירו פרטים עוד היום לכניסה למחזור המתקרב!

 


 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך