גדנע עוקץ | גיבוש עוקץ | המדריך המלא – אדרנלין כושר קרבי

גדנע עוקץ – הדרך היחידה לגיבוש עוקץ ,זוז!

 

לפני שנתחיל שימו לב חברים, זוהי הגדנע היחידה שיכולה להכניס אתכם ליחידה המדוברת, לכן שיnו לב למועדי ההרשמה ואל תפספסו אותם כי זה אל חזור .

כמו כן, בכל גדנע אתם מגיעים על מנת לרכוש כלים צהליים בלבד, זהו אינו גיבוש ואין מיון ממשי אבל אל תתבלבלו הגיבוש הוא סיפור אחר לגמרי!


חוויות חניך: כמו בכל גיבוש, אתם תתאספו בתחנת הרכבת של תל אביב כי אתם עולים על האוטובוסים לכיוון "מתקן אדם" ליום התארגנות .מתקן אדם

חברים יקרים שימו לב כי ברגע שתגיעו עד השעה 13:00 אתם עוברים בדיקות רפואיות, עולים על מדי ב' וכמובן מפקידים את הפלאפונים לכן להודיע להורים לפני כי אחרי זה הם מגיעים אלינו על מנת שנאתר אתכם..

היום הראשון זוז :

אז סיימת את זמן ההתארגנות שלכם ובמהירות המרבית כי הגדנע ברגע זה מתחילה.

משימה ראשונה: למידת נהלי הבסיס (איפה התחום ועד לאן מותר לכם להיכנס, נהליים צבאים כגון שלשות, יצירת ח' נהלי קבלת המפקד וכדומה ) זהו עניין של שעתיים לכל היותר ומשם אתם תצאו לארוחת הצהריים המפנקת של מתקן אדם.

שעה 17:00 סיום ארוחת הצהריים ועליה לאודיטוריום של היחידה .

חוויות חניך: פגשנו את מפקדת היחידה אשר הסביר לנו את מורשת היחידה,המייסדים תפקידה ואיך אפשר שלא, מה נצטרך לעבור על מנת להעפיל ליחידת הכלבנים הטובה בעולם!

שימו לב חברים זוהי שיחת מוטיבציה לכל דבר אשר ממנה אתם תצאו מהאודיטוריום שאש זורמת לכם דרך הוירידים והעצמות בידיעה שאתם מכוונים את כל כולכם ליחידת הכלבנים של צהל, יחידת עוקץ ואם עד עכשיו התלבטתם והגעתם בשביל החוויה, הפעם אתם מגעים אל מנת לשרת שם!

שעה 19:00 אתם תצאו לאורחת ערב, שיחה אישית עם מפקץ הצוות תעברו על נהלי שינה, יחולקו לכם דפים מידע על היחידה ברמת מפקדי היחידה ומבצעים שהיא עשתה וזאת על מנת לבדוק מי מבינכם יודע לנהל זמנים..

בוקר טוב חברים היום השני גנדע עוקץ יוצא לדרך!

ואיך אפשר גדנע בלי הקפצה, שמעתם נכון חברים, 6:00 בבוקר, מגפונים בעיטות במיטות ומפקדים מעוקץ שברגעים אלו ממש בישרו לכם" בוקר טוב" בצורה העדינה ביותר שהם יכלו .

חוויות חניך: הפלגה שלי,נלקחה ע"י מפקד הצוות האישי ליום הלוחמה בזמן שהפלגה האחרת יצאה ליום תכנים אחרים, אני אספר לכם מה קרה אצלנו.

אתם תתחילו בנהלי התארגנות והפעם על ציוד לוחמה, ווסט צבאי, קסדה נשק ומחסניות, ארוחת הבוקר שתערך בשעה 9:00 בבוקר ותחילת היום המבצעי!

תחנות נשק זוז:

משימה ראשונה : m-16

הסבר: יסבירו לכן על אורכו משקלו ואיך הוא עובד, לאחר מכן יחשפו בפניכם את המכלול שלו וידגימו לכם פירוק והרכבה, חברים שימו לב לכל הפרטים הקטנים כי לפני שמתם לב אתם מתחרים על הזמן המהיר ביותר , פירוק והרכבה, צאו!

משימה שניה – מטווח חי.

חוויות חניך: בם נתנו לנו לחזות בתצוגת תחלית של מפקד כיתה והחיילים שאיתו, ירי בדילוגים תוך כדי שאחד שומר על גבו של השני ובסדר מופתי הם מתקדמים תוך שמירת על דיוק ונהלים מוגדרים מראש למצב לחימה,ומיד לאחר מכן שיחה עם ראש המדור לחיה של היחידה.

תחנה שלישית – אקדח.עוקץ33

חוויות חניך: למדנו על האקדח ומדוע לוחם ביחידה מיוחדת זקוק לאקדח ומהם יתרונותיו בשביל הכלבן.

משימה רביעית: יבשים!

חברים כל מה שלמדתם עד היום, מהבוקר עד הערב,מפירוק והרכבה ועד תצוגת התחלית שעברתם , זה הרגע לבדוק האם יש בכם מה שדרוש כדי להתנהל עם נשק חם!

מה הם היבשים ועד כמה רחוק הם יגיעו אתכם, את המידע הזה נחשוף בפני חניכי אדרנלין בלבד!

תחנות הנשק הסתיימו בתרגיל שכולכם שמעתם עליו עוד בתחילת הגדנע, "היבשים" ועכשיו ממשיכים והפעם לכלבי היחידה!

17:00 לוחמה בשטח בנוי .

חוויות חניך: הם יקחו אתכם לתוך השטח הבנוי של מתקן אדם שם עוברים כל לוחמי היחידות המיוחדות ומתמקצעים בלוחמה בטרור ובשטחים בנויים, אתם תשתתפו בכניסה למתחם עם כלבנים מפלגת חנ"מ ותקיפה שהתפקיד שלכם יהיה לחפות עליהם בזמן שהם נכנסים לטהר את השטח.

שעה 19:00 ארוחת ערב המלווה בשיחת סיכום של מפקד הצוות ועליה לשינה.

בוקר טוב חברים השעה 5:00 בבוקר והפעם הם בחרו לא להקפיץ אותנו , יום השלישי זוז.

ואיך נגדיר לכם את היום השלישי אתם שואלים, אם היום השני היה יום לוחמה, היום תלמדו מהי כלבנות !

חוויות חניך: הם יגיעו המפקדים ויקחו אתכם למתחם הכושר הקרבי של היחידה בה אנחנו נעבור כצוות קידורים של ספרינטים ,פקלים ומצב שתיים עד שחלקכם יפרשו ואם זה לא מספיק ,כמו שהמאמן שלי מאדרנלין כושר קרבי הכין אותי , ספרינטים!

מפקד: שימו לב רואים את העלייה הזאת, בסופה מחכה לכם שק אותו אתם מקיפים מימין לשמאל, ומסתדרים לפי סדרי הגעה זוז!

(מיותר לציין שהייתי הטוב ביותר ובגלל זה נלקחתי עשרה צעדים אחורה ואם זה לא מספיק לאחר מכן שכולם יצאו מהתרגיל בעקבות חוסר כושר ומנטליות הוא המשיך איתי עוד עשרה ספרינטים כדי להתיש אותי ולגרום לי לפרוש, לא צלח לו).

 התקלחנו, עלינו על ב' כי הרגע זה יום מלא בכלבנות ,זוז!עוקץ44

תחנה ראשונה: שיחה מול מילואימניקים מהיחידה אשר שיתפו אותנו בחויות מהשירות ובמבצעים עד לנקודה שאישרו להם לספר.

תחנה שניה – צפינו בלוחמים עוברים עם כלביהם מסלולי מכשולים.

תחנה שלישית– צפינו כיצד מאלפים את הכלביםו קיבלנו הסברים מדוייקים לאילו מטרות בדיוק המאלפים מכוונים.

תחנה רביעית- התנסינו אנחנו ביצירת קשר עם הכלבים, החזקנו אותם עם רצועות ועבדנו איתם.

תחנה חמישית– סיור בכל מתחמי הבסיס – החל מהווטרינריה ועד לבית העלמין לכלבים שם שמענו מורשת קרב וניהלנו שיח פתוח עם המפקדים.

משימה סוגרת יום הכלבנות-תרגיל תקיפה מה הוא כולל , איזה כלב תקבלו, והאם זה יכאב לכם, זה הזצן להצטרף לאדרנלין ולדעת את מה שכל השאר צריכים לדמיין.

זהו חברים, החלקים הפיזיים והמחשבתיים הסתיימו ואתם יוצאים לארוחת ערב ושינה כי מחר בבוקר …

בוקר טוב היום הרביעי :

חוויות חניך: את היום הרביעי והאחרון בגדנ"ע חתמנו בטקס צבאי בו הוכרזו שמות המלש"בים המצטיינים מכל צוות בליווי תעודת הצטיינות ובחתימת דברי מפקד היחידה על היחידה הגדנע ועל כך שניפגש בגיבוש !

אז הגדנע הסתיימה בטקס סיום בעלייה על ציוד אזרחי ויציאה לכיוון הבית מה שלא חשפנו פה הם :

1.מתי יתקילו אתכם בגיבוש על הדפים אשר חילקו לכם

2. באיזה יום יפתיעו אתכם ויבקשו מכם להרצאות בפני הצוות במשך חמש דקות שלמות

אז המידע הזה אנו נשמור לחניכנו בלבד חברים, לא הכל יגיע לכם כל מגש של כסף ללא עבודה קשה התמדה ורצינות , רוצים להפוך ללוחמים המיוחדים של המדינה , רוצים להפוך לכלבנים של המחר, זה הזמן לקחת צעד קדימה לסתום את הפה ולהתחיל לעבוד קשה ורק עם האנשים היחידים שיכולים להביא אתכם לשם, אנחנו , אדרנלין כושר קרבי ליחידות המיוחדות !

אז אם עברתם את הגנדע בהצטיינות כמו א' עליו מסופר במאמר הזה , הגיע הזמן להיכנס לשב הבא, הגיבוש!

מדריך : גיבוש עוקץ

סיפור הצלחה : משכונת מצוקה ליחידת הכלבנים

כי מה שלא רואים ממטר מריחים מקילומטר, להצטרפות למקום היחיד שיביא אתכם לשם, השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם!

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך