גיבוש אדרנלין כושר קרבי

שימו לב חברים יקרים, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולדחוף את האצבעות הכי עמוק לבוץ שאתם יכולים, אולי עברתם יום סיירות אבל אתם רחוקים שנות אור מלעבור את הגיבושים אשר ימיינו אתכם לסיירות המובחרות של צהל.

 

קחו בחשבון חברים כי יום סיירות הוא יום אחד אשר התהליך הממיין שלכם נקבע ע"י ארבעה אקטים פיזיים בלבד שהרי זהו המיון הראשון והפשוט ביותר אשר יקבע מי מבניכם ראוי להמשיך לשלב הבא, הגיבושים ליחידות העלית של צבא ההגנה לישראל :

הם יבקשו לבחון אתכם עד לרמה הפרטנית ביותר תוך הפעלת עומסים פיזיים ומנטלים ושכליים כאחד בתהליך המתפרש על ארבעה לחמישה ימים (הדבר תלוי לאיזה גיבוש תצאו) .

שימו לב : לחיצה על שמות הגיבושים המופיעים לעי"ל יעבירו אתכם למאמר מפורט ומדויק אשר יכניס אתכם לגיבושים מעיני החניך והמתגבש כאחד על מנת לתת לכם את הכלים להבין מה הם אותם עומסים !

 

 

 

 

אלו גיבושים אשר בודקים שני קריטריונים שאחד מהם מסווג ביותר שאותו נחשוף לחניכנו בלבד או משתתפי הגיבוש של אדרנלין,  ואת השני בחרנו לחשוף בפניכם היות ונכנסתם לעמוד והגעתם עד הלום, כנראה שיש בכם מה שדרוש ,אז לא ניתן לכם לצאת מפה בידיים ריקות  הקריטריון שכן נוכל לספר לכם עליו הוא :

יכולת הסתגלות 

זהו קריטריון אשר בודק האם אתם יכולים לבצע רושם על המגבשים אשר משדר רעיון אחד בלבד, האם אני מסוגל לשרוד מסלול של שנה ושמונה ואף יותר שבכל ארבעה חודשים ממנו תבצע היחידה מיפויים בעזרת ועדות הדחה, ובכל ארבעה חודשים התכנים יהפכו מעניינים אך מתאגרים פי כמה מהחודשים שקדמו להם ברמה כזאת שחוסר הידיעה מה יקרה מחר יכניס בכם תסכול שיהוה מכשול בביצועים שלכם בהמשך הדרך וכל זה על קצה המזלג.

 

 

 


גיבוש אדרנלין,זוז !

לפרטים החשובים והעסיסים חברים, אדרנלין כושר קרבית היא הקבוצה היחידה אשר מכינה אתכם ליחידות המיוחדות,ברמה הגבוה ביותר נקודה! 

איך זה מתבטא אתם שואלים , זה מתבטא בכך שיש לנו את המנכ"ל העומד בראשנו שאין שני לו , צוות המאמנים חסר המעצורים  שלנו החניכים חסרי הפחד והאימונים המיקצועים הקשוחים והמדוייקים שרק אנחנו מבצעים , אנחנו ולא אחר, אדרנלין! 

אז היות ואתם מתכוננים לגיבושים פתחנו בשבילכם,לא סדנא ולא סדרה, פתחנו במיוחד בשבילכם את "גיבוש אדרנלין כושר קרבי"

גיבוש אשר מועבר על ידי הטובים,המקצועיים, הקשוחים והבלעדיים בתחום ההכשרה ליחידות המיוחדות, אנחנו, אדרנלין כושר קרבי שהיום בפעם הראשונה בארץ ובכלל מוציאה לאור מה שאצל אחרים לא התחיל אפילו בגדר רעיון, גיבוש צהלי מלא ומדוייק אותו בודדים מכם יזכו לעבור!

אדרנלין מחלקת אתכם מרגע הגעתכם ועד לסוף הגיבוש לצוותים ממוקדי יחידה אשר ממיינים על פי אותם קריטריונים הנבדקים ע"י תכנים ספציפיים אשר נקבעו ע"י אותה יחידת עילית אליה אתם מכוונים להגיע ובליווי צמוד של קצינים ומפקדים מהסיירות המובחרות של צהל שמיגיעים היישר מהשטח על מנת לבדוק מי מכם הוא הראוי ביותר !

 
0.0.0
הספירה לאחור החלה !מהו הגיבוש ומה קורה שם?

הגיבוש מונה יומיים בלבד, יומיים אשר כוללים בתוכם את כל האקטים המשמעותיים והעצימים ביותר אותם אתם עתידים לפגוש בגיבושים, מרמת המבחנים השכליים ועד להתשה פיזית מנטלית כאחד . 

 

מה אתם מקבלים: 

  • סינון והתארגנות ברגע הגעתם ועד לתחילת היום הראשון גיבוש 5
  • חלוקה לפי יעדים לקבוצות ספציפיות.
  • לינה ופעילות בתנאי שטח מאתגרים
  • ביצוע התרגילים המדוייקים אשר תעברו בגיבוש 
  • ליווי את מאמני ובוגרי הקבוצה 
  • ניתוח ע"י מילואימנקים יוצאי היחידה אליה אתם מבקשים להגיע 
  • סימולציית ראיון אישי 
  • ניתוח כללי ופרטני של הפעילות שלכם במשך הגיבוש
  • ארגז הכלים שפיתחה אדרנלין כושר קרבי ליחידות המיוחדים, כלים בלעדיים אשר יעניקו לכם נקודות זכות שיקבעו מי מבינכם יעבור ומי לא, כי 450 בוגרים עמדו כבר במבחן התוצאה !

 

חברים בנימה אישית , תרימו את הכפפה, תשאירו פרטים , הירשמו והגיעו, לנו זה לא משנה מהם היכולות שלכם או מאיפה הגעתם, לנו חשוב רק דבר אחד, ההצלחה שלכם היות ואתם טובי הנוער שהחליטו לצאת מהבית בזמן שכל השאר עסוקים בעצמם, אלו שהחליטו להפסיק להיות בינונים אלו שבחרו להוביל, אבל שימו לב אנחנו נקבל רק את הנחושים והרציניים ביותר, את הזמן שאין לנו אנחנו נקדיש למי שראוי לו !

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך