גיבוש גדעונים | יחידת המסתערבים של משטרת ישראל- המדריך המלא

גיבוש גדעונים | אדרנלין בית-ספר להדרכות.

ראשית לפני שנתחיל חשוב לציין כי יחידת הגדעונים מחפשת בוגרי שירות קרבי בעלי רובאי 07 ומעלה בלבד, ללא חריגים.


גיבוש גדעונים יוצא לדרך, ואיתו ***** ימים שלמים של עומס פיזי מנטלי מחשבתי וחברתי כאחד, עומסים אשר נבנו ע"י טובי המגבשים ובליווי מומחי הפסיכולוגים ובוגרי יחידות העלית של משטרת ישראל אשר הגיעו למטרה אחת בלבד, לגייס אתכם לשורת הלוחמים של היחידה הסודית ביותר של משטרת ישראל.

כן חברים, זוהי יחידה קטנה ואיכותית אשר המגבשים שלה הם לא אחרים מאשר בוגרי היחידה עצמה, אותם תפגשו בכל הליך המיון ועד לגיוסכם ליחידה בפועל.

מגבשים אשר תפקידם הוא למתוח אתכם אל מעבר למקסימום על מנת להבליט את הטובים ביותר מכם אשר ימשיכו לשלבים הבאים ויעפילו ליחידה בעלת העבודה ברמה הגבוה המאתגרת והמסווגת ביותר שידעה משטרת ישראל ומדינת ישראל בכלל!


על גיבוש יחידת הגדעונים ומה מחכה לכם שם תוכלו למצוא בצורה הפרטנית המדויקת העדכנית והחדה ביותר כמועמדים ראויים בסדנת אדרנלין ביה"ס להכשרות אשר תעניק לכם את החשיפה לבוגרי חטיבות המשטרה בעלי הנסיון והידע אותו אתם מבקשים, בעלי התשובות לכל סימני השאלה שלכם תוך כדי שהם שומרים על חסיון וביטחון המידע של היחידה וללא יוצאי מן הכלל.

לסדנת חטיבות המשטרה של אדרנלין יתקבלו רק מי שעבר את שלב המיון הראשוני (הראיון), אשר נועד לבדוק התאמה ע"י פרמטרים אותם קבעו מנכל"י אדרנלין ביה"ס להכשרות בליווי בוגרי חטיבות המשטרה.


 

"היום מעבר לכל תקופה אחרת, הם מגיעים אלינו ונופלים כבר בימים הראשונים כמו בכל גיבוש משטרתי וצה"לי כאחד, היום ומעבר לכל תקופה אחרת היחידה תמשיך ברף הגבוה חסר הפשרות אשר מייחדי אותה והופך אותה ליחידה קטנה ואיכותית שלא מתפשרת על כמות אלא דוגלת במיקצועיות"

חברים יקרים, מה שכן נוכל לחשוף בפניכם הוא הפרט החשוב הבא אשר יקנה לכם את הקו המנחה ליחידה אליה ביקשתם להגיע,יחידת הגדעונים של משטרת ישראל!

אחרי הגשת מועמדות, קבלת זימון לגיבוש הגדעונים ,הגעה וסיום הגיבוש על כל פרטיו ועד ליומו האחרון, קחו בחשבון כי סיום הגיבוש אינו מבטיח כניסה ליחידה ולכן לא תחשפו לקווים המנחים שלה, המבנה, הפעילות וההכשרות אשר מתבקשים לוחמי היחידה לעבור.

 כי כמו שכולכם כבר הספקתם כבר להכיר דרך כל מאמר שמכבד את עצמו, זוהי אינה יחידה הבנויה על לוחמים בלבד אלא יחידת מודיעין הפועלת בעומק שטח האויב ומתמחה ברובד הלאומני והפלילי כאחד.


 

חוויות בוגר סדנא : אתם קמים ביקיצה טבעית בלי הקפצות ובלי מגבשים , מתארגנים על עצמכם ובהוראת המגבשים עולים לאולם לשיחת סיכום מול מגבשי היחידה , אשר יסבירו לכם כי רק מי שיתקבל יזכה לדעת את הקו המנחה ופעילות היחידה, לאחר גיבוש של ***** ימים וברכת המגבשים , זה הזמן להתכונן, כי את התשובות ומיוני ההמשך יקבלו המועמדים שאותרו ליחידה !

 

גדעונים 2

אחרי אינספור סיפורי הצלחה של בוגרינו אשר השתחררו מהצבא וביקשו את ההכנה המיקצועית הפרטנית הקשוחה והיעילה ביותר, אנחנו, אדרנלין ביה"ס להכשרות הקמנו מערך הכשרות, סדנאות ייעודיות ליחידות ימ"מ ימ"ס וכמובן ליחידת הגדעונים.

על מנת להעניק לבוגרינו את הכלים אשר יקנו להם את היתרון להתמיין ולהעפיל לאותן היחידות, היום אחרי עבודה קשה, נסיון שאין שני לו וליווי בוגרי חטיבות המשטרה החלטנו פה אחד שהגיע הזמן לחשוף גם אתכם על מנת להשביח את לוחמי היחידה ולהביא אנשים מוכנים ובעלי סיכויים שווים לשרת ביחידת הגדעונים ובכלל, להרשמה לסדנא הייעודית לגדעונים השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם, כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת, אדרנלין ביה"ס להכשרות!

על אדרנלין ביה"ס להכשרות, הסדנא שהכשירה מאות לוחמים, התכנים שתעברו והסגל המיקצועי, לחצו כאן!  

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך