גיבוש יחטיות צנחנים | דובדבן ומגלן – המדריך המלא

ברוכים הבאים חברים בן אם אתם נפילי סיירות ועברתם ראיונות או שהגעתם דרך גיבוש צנחנים ועמדתם בקריטריונים שהיחידה מציבה(מידע שניתן רק לחניכנו), אבל מוקדם מידי לשמוח  כי רק חלק מכם יסיימו את הגיבוש כמנצחים !


 

מה אתם צריכים לדעת עוד לפני שהתחלתם את היחטי"ות של חטיבת הצנחנים:

שימו לב כי גיבוש צנחנים מחולק לפי יחידות, כאשר חלק אחד שלו מחולק ליחידת מגלן והגדס"ר והחלק השני למאותרי דובדבן

שנית, גם באם לא סיימתם את גיבוש צנחנים כמאותרי דובדבן עדיין יש לכם אפשרות להיכנס ככאלו, איך לבצע זאת היכנסו למאמר: מאותרי דובדבן- המדריך המלא

כמו כן, באם התגבשתם כמאותרים ולא העפלתם ליחידה קחו בחשבון שהגדס"ר עדיין פתוח לכם, ולשם יכוונו אתכם.

עכשיו אחרי שהבנתם לאן אתם נכנסים הגיע הזמן להוציא מהכוח אל הפועל, גיבוש יחטי"ות צנחנים (דובדבן/מגלן), זוז!


גיבוש יחטיות צנחנים, מגלן /דובדבן יוצא לדרך!

צנחנים התארגנות

חוויות חניך: יצאנו מהבא"ח ,השעה 3:00 לפנות בוקר כדי שהם יוכלו להראות לנו שמהגיבוש הזה כנראה נחזור צנחנים (למי שלא הבין , הוא כבר יבין למה התכוונתי שיעמוד במקומי ).

אז אתם תתחלקו לקבוצות שמתנהלות ע"י שישה מגבשים סה"כ כאשר רק אחד מהם "מכתיב את הקצב " והשאר כמו שכבר הספקתם להכיר מתפקדים "כמלאכים".

שימו לב , על מנת לעלות לעצמכם את אחוזי ההצלחה אתם תצטרכו ללמוד את מי שמכתיב את הקצב ,מה ללמוד עליו איך ולמה , תצטרפו אלינו ותגלו איך גיבוש אחד הרגע הפך קל ביחס לכל השאר .

חוויות חניך: לאחר התאפסות על ציוד מחלקתי והליכה לשטח המיוחל , תתחילו את התרגיל הראשון לו כל כך חיכיתם , 60 מטרים המפרידים בנינו לבין השק שאותו היינו צריכים להקיף מימין לשמאל כמובן, וככה שמענו את המילה צא ! לפחות 25 פעמים , הדבר המשמעותי שאני זוכר מכל האקט הזה הוא שהוא רשם את שלושת הראשונים ובלי התרעה מוקדמת, את המילה "צא" (הוא הזניק אותו בהפתעה)

כמו שכבר הספקתם להבין ,וכמו בכל גיבוש משמעותי  , ספרינטים יהיו התרגיל הפותח אשר מגיעי לסנן את החלשים , תרגיל שתפגשו בעיקר בגיבוש מטכל וגיבוש שייטת  , אורכו של התרגיל הינו 30-40 דקות ולא עולה על זמן זה , אז לא להישבר !

שימו לב חברים: ישנם קבוצות שיפסיקו את הספרינטים כבר באמצע בטענה "שאתם לא רצים אלא הולכים " ומיד לאחר מכן  יורידו אתכם למקצי זחילות לפני מקומות הגעה ,כמובן שללא מנוחה בן תרגיל אחד לשני , לא לטעות חברים אלו שני תרגילים נפרדים!

התרגיל השני , זחילות !

חוויות חניך: אותו מרחק אותו קו זינוק , אותה מילה מוכרת, זחילות לפני מקומות הגעה , כאשר המגבשים ידאגו להתיש את ארבעת הראשונים ע"י שליחה אחורה לפי מספר צעדים  " אתה מספר 13 (אני) הרמת את הישבן,חמישה צעדים אחורה !  ובדיוק שחזרתי למקום הראשון ,13 הוא קרא לי , הרמת שוב את הישבן ,שלושה צעדים אחורה "  אבל אותי לימדו לא לוותר ..אז בכוחות האחרונים שלי נתתי כוח מתפרץ שהביא אותי ראשון לקו הסיום ,עד, לפקודה שהפכה את היתרון לחסרון , "קו"  הוא צעק !

פקודת הקו: מהי הפקודה, איך משתמשים בה באקט הזחילות ומהי הטכניקה להתגבר עליה …

וככה אתם תזחלו במשך 25-30 דקות בזמן שהמגבשים "ישכנעו" אתכם שהחיים בצנחנים עדיפים ועליכם לפרוש .

דגשים:

1. בן תרגילים ינתנו לכם חמש דקות של מנוח

2.לדאוג להחדיר נוזלים , כי מים הם כוח לשרירים .

אז בעקבות העומס הרב משני התרגילים הראשונים אתם תצאו למנוחה בת 10 דקות שבסיומה יחלו משימות החשיבה :

תרגילי מחשבה/דינמיקה קבוצתית:

  1. מפה ו2 מאמרים לשנן
  2. תרגילים קבוצתיים

שימו לב חברים, עדכונים מהגיבוש אשר נערך לפני מספר ימים: במקום מאמרים חילקו לצוותים השונים טבלאות של מפקדי היחידה,רמטכלי"ם לפי שנים מלחמות וחזיתות ולצידם מפת ישראל ישראל עם ערים מודגשות אותם תצטרכו לזכור כשיגיע ברגע האמת. (בזמן ההרצאה אותם מגבשים ינסו להלחיץ אתכם ואף לבלב לכן לימדו בכל רגע פנוי על מנת שתגיעו "נעולים" על המידע בדפים)

  • בניית אותו מסוימת באנגלית שעינכם עצומות
  • יצירת לולאה המורכת מזרועות המתגבשים
  • להסתדר לפי גובה משקל או גיל שעינכם עצומות

שימו לב : בתרגילים הקבוצתיים עליכם להוביל , אך לא לקחת את המנהיגות בכוח אלא בהסכמה מלאה של כולם וכמובן בהצעת רעיון בעל קו מנחה ברור ,  איך לוקחים את ההובלה, ומה עושים כשאין לכם רעיון מוביל , פשוט מאוד , משתמשים בארבעת הדגשים של אדרנלין כושר קרבי!

אז לאחר "שנחתם" בביצוע משימות המחשבה , הגיע הזמן לבדוק עד כמה אתם "נחושים" ע"י תרגילים פיזיים נוספים!

תרגיל ראשון: תרגיל האלונקה סוציומטרית והפעם בסגנון שאף עם לא חוויתם -" אלונקה רצה"

חוויות חניך: אז הם העמידו אותנו ולפנינו שני שקים , האחד במרחק 40 מטרים והשני במרחק 70 מטרים , שתי אלונקות פרוסות לפנינו ולידם 4 שקי חול (שהם הפקלי"ם), התרגיל עצמו כמובן שהתחיל בספרינט לשק הרחוק כאשר כותבים את ארבעת הראשונים של האלונקה הראשונה ואת הארבעה של השנייה ,אלונקה גובה מותניים 2..3.. כתפיים 2..3.. ויצאנו בריצה , אז הנה הפאנצ' חברים , האלונקה והשקים רצים לשק הקרוב (40 המטרים) בזמן שהאחרים ללא הפקלים רצים לשק הרחוק ובחזרה , במידה ואחד מהם הצליח לתפוס את האלונקה בשק של ה40 מטרים חברי האלונקה שתפסו אותה בפעם הראשונה יורדים ממנה ועולים עליה המתגבשים ללא הפקלים שהספיקו לתפוס אותה .

שימו לב חברים, עדכונים מהגיבוש אשר נערך לפי מספר ימים: תרגיל האלונקה הסוציומטרית התפתח וכרגע עומד על שלושה פקלים .

1.אוהל-השישיה הראשונה זוכה לסחוב את האוהל
2. אלונקה- הרביעה שלאחריהם זוכים להרים את האלונקה
3. תרמוקן -אותו יזכה להרים מתגבש יחיד בלבד,האחרון מבן הראשונים.

חוויות חניך: עמדו על קו הזינוק , ואז הוא הודיע לנו ..
מגבש: שימו לב בספרינט הספציפי הזה יזכו להרים את האלונקה הרביעיה האחרונה , כל השאר ירימו אוהל וטרמוקן רק לאחר מכן מי שיגיע יזכה לאלונקה .
חניך: הבנתי מה הם מנסים לעשות,הבנתי איך אני, צריך לפעול!

מהי מטרת התרגיל, לאן לכוון כאשר מודיעים לכם שהאלונקה שייכת לאחרונים,ומהי הטכניקה הנכונה על מנת להצליח בתרגיל המשמעותי הזה,הצטרפו אלינו,לקבוצה הקשוחה והחזקה ביותר בתחום,כי אחרת אתם מתחרים מולנו,ונופלים!

אז החלק הפיזי הפותח של היום בזה הרגע נגמר וכעת אתם נכנסים לחלק הטקטי של הגיבוש, המבחנים השכליים/חברתיים.

משימה ראשונה: בניית המבנה הגדול ביותר

חוויות חניך : אמרו לנו כצוות לבנות את המבנה הרחב ביותר , הצוות השני אסף תיקים וכדומה, אני פשוט יעצתי לשאר הצוות להקים אוהל .

משימה שניה: בניית מבנה בצורת קשת שכאשר נעמוד עליו נהיה חצי מטר מעל הרצפה שיחזיק אותנו למשך 3 דקות, אז לקחנו את את כל הקיטבגים שלנו שמנו אחד על השני וייצבנו אותם עם אבנים מהצדדים וככה יצרנו את הקשת ועמדנו עליה 3 דקות שלמות !

שימו לב כי התרגילים הינם מגוונים ויתכן שבגיבוש תתקלו בתרגילים אחריםאך הקו המנחה במשימות האלו הוא אחד  : הגדלת ראש וחשיבה מחוץ לקופסא !

אז לאחר חמש דקות של התאפסות וסידור הציוד ,לאחר חמש דקות של "מנוחה" לפי ההגדרה שלהם ידענו מה עומד להגיע , עמדנו על הקו מוכנים להכל!

תרגיל ראשון : אלונקה סוציומטרית בדיוק חברים , ושוב חוזר חלילה , רק שהפעם "אלונקה קאלסית"  , כי יש דברים שלא משתנים , 25 דקות קרוב ל 15 מקצים שמתסיימים ב 7 דקות של מנוחה אשר בסופם יפתח האקט הבא !

תרגיל שני: זחילות : שלו תגידו שלא צפיתם זאת  , אך הפעם ישנו שינוי משמעותי בתרגיל  , את המנוחה אתם עושים במצב 2 ,מחכים לאחרון שמגיע ,כאשר אסור להוריד את האגן או להרים את הישבן ישר בצורת סרגל , אל תתנו להם להעיר לכם כי כל הערה תעלה לכם בעוד זמן במצב שתיים .

תרגיל שלישי ואחרון : התרגיל שלו חיכתם מתחילת הגיבוש ,התרגיל שיסגור לכם את היום הראשון לגיבוש, בוקר טוב חברים, אתם יוצאים למסע!צנחנים מסע

חוויות חניך: אז מילאנו שקי חול ודחפנו לתדלים שלנו (מעין תיק ) והובלנו ע"י המפקדים לדיונה תלולה שאותה עלינו וירדנו לפחות 20 פעמים בקצב 6 , אנשים כבר היו מפורקים בשלב הזה כך שלא היו כל כך הרבה מתנדבים לאלונקה ,

כלל ברזל חברים : אם עליתם על האלונקה בתחילת העלייה אסור לכם לרדת ממנה בשום פנים ואופן במהלך העלייה רק לאחר שסיימתם אותה  , רק אחרי שהגעתם לפסגה רדו ממנה ותנו לאחר לרדת איתה .

אז המסע יסתיים בארוחת צהריים ומנוחה לחידוש כוחות ,כי המשך היום לא הולך להיות פשוט בכלל !

הגיבוש ממשיך ,אתם תסדרו "בחת" לאחר המנוחה , כאשר המפקדים יגיחו משום מקום כדי לקחת אתכם לחמש דקות הליכה בקצב שש(ריצה קלה) למקום אחר שבוא יוכיחו לכם שעד עכשיו הגיבוש היה בדיחה !

תרגיל ראשון :ספרינטים רק שהפעם הקושי עולה ,אם עד עכשיו בן הספרינטים עמדתם על הקו ואזרתם כוח , בתרגיל הזה בכל זמן המתנה על הקו לשאר המתגבשים אתם תחכו במצב שתיים תוך כדי שאתם מפמפמים שכיבות סמיכה (דבר שיעייף אתכם ליציאה לספרינט הבא),30 דקות של 20 ספרינטים שלאחריהם מנוחה של 7 דקות .

תרגיל שני: זחילות .

שימו לב: היות ואתם חיילים בצה"ל הבריאות שלכם חשובה לכם , לכן לאחר 2 אקטים עצימים כמעט תמיד תצאו לתרגילי מחשבה או תרגילים קבוצתיים על מנת לתת לכם גוף שלכם לנוח(בדיעבד) ככה שלא משנה כמה אתם עייפים תזכרו שתרגיל קבוצתי מגיע בקרוב !

אז כמו שכבר הבנתם תרגילים קבוצתיים/דינמיקה קבוצתית :

משימה ראשונה: משימת ההרצאה -עליכם לעמוד מול הצוות ולדבר על נושא שבחרתם במשך חמש דקות שלמות כאשר תפקיד המגבשים זה להלחיץ אתכם בעזרת שאלות והחלפות נושאים לפי מצב הרוח שלהם (נושאים שהם ידאגו שלא יהיה לכם שמץ של מושג עליכם )..

חוויות חניך: אז זאת הסיבה שאני מוצא לנכון שבגללה לא צריך להתגייס לצה"ל בנוסף..

מגבש: דבר איתי על למה מספר התאונות בכביש 6 הוא הגדול ביותר מבין כל הכבישים בארץ..

חניך: מספר התאונות בכביש 6 הוא הגדול ביותר מהסיבה ש..(מה שהמגבש לא ידע הוא שלמדתי את טכניקות להרצאה מול קהל  באדרנלין שאותם יישמתי כגון: ***** ****, שהפכו את ההרצאה שלי למרתקת ביותר , ממליץ לכם להצטרף וללמוד מהטובים ביותר.

עידכונים מהגיבוש אשר נערך לפני מספר ימים : יערכו שתי הרצאות של 5 דקות , כאשר ההרצאה הראשונה תהיה על נושא שאתם בחרתם אך שימו לב , באם הנושא נפוץ או כבר הועבר ע"י אחר יסרבו המגבשים ויבקשו מכם לבחור נושא אחר, לכן תכינו כבר מבעוד מועד שלושה נושאים לדבר עליהם .

הרצאה שניה,מיד לאחריה תהיה הרצאה שרק בודדים יזכו להעביר , בודדים אשר יבחרו המגבשים בטענה שהם מחפשים לשמוע את הנושא המעניין ביותר, תתחילו להיות יצרתיים חברים !

משימה שניה חפירת בורות , והנה אקט המזכיר לא מעט את גיבוש היחידה , חפירת בור אישי וקבוצתי !

חוויות חניך: המגבשים בדיוק הגיעו לבור שלי ..
מגבש: הבור שלך יחסית גדול כמה פעמים חפרת בבור של הקבוצה .
חניך: כל עשר פעמים של חפירה של הבור הקטן רצתי לבור הגדול ונתתי 20 בו .
מגבש: ועדיין הצלחת להוציא בור כזה גדול, אתה בטוח שלא התבלבלת בספירה אולי זה היה ההפך?
חניך: בטוח המפקד .
מגבש: בסדר, רשם הסתובב והלך עם פני פוקר שלא סימנו לי כלום

שימו לב : יש להתייחס לשני הבורות ביחס שווה ואין לזלזל בבור העצמי לטובת הקבוצה , וכמובן שלהפך.

אז לאחר מכן חזרנו לאזור הבסיס ליד הגדר ששנים מתוכנו הדגימו איך להקים אוהל סיירים וניתן לנו זמן לבנות מערך אוהלי סיירים "בחת" ולהיכנס לישון .

חוויות חניך : אז כמו שלמדתי באדרנלין שלפני השינה עלי לפעול בכמה שלבים שהראשון שביניהם הוא :******, וכן הלאה , למזלי המאמנים ידעו אותי שלרוב לאחר עשר דקות של שינה יגיעו המפקדים להקפיץ אותי ,אז נתתי לעצמי עשר דקות של ישיבה  כאשר בדקה האחרונה שהחלטתי לוותר ולהיכנס לישון  ראיתי את המפקדים רצים לכיוונו תוך כדי שהם צועקים הקפצה ! מיותר להגיד שיצאתי כולי מוכן דבר שנרשם לטובתי !

הבנתם נכון חברים , יוצאים מסע , כן חברים לא כמו בגיבוש מטכ"ל אתם לא תחזרו לישון , אתם יוצאים למסע שיערך 25-30 דקות לתוך הלילה , לכיוון אותה דיונה שגמרה אתכם בצהרי היום שאותה שוב תעלו ותרדו עד שתקבלו את הפקודה לחזור וללכת לישון .

שימו לב: זהו תרגיל פסיכולוגי של הקפצה שעוברים אותו שלל המתגבשים בכל הגיבושים לכן תדעו , לא תהיה הקפצה שניה , לכו לישון רגועים, אל תשכחו שעליכם גם לישון כי מחכים לכם ימים עמוסים ביותר .

אז יעירו אתכם בשעה 4 לפנות בוקר למסע שכל הציוד עליכם ושוב למקום אחר באזור מחוץ לבא"ח שאינכם מכירים ובלי התרעה מוקדמת מסתדרים וספרינטים !

חוויות חניך: 4 בבוקר.. לא הספקתי לפהק.. והנה זה מתחיל, צא ! אם להגיד שהייתי שאנן ,ממש לא , כוח מתפרץ בכל מה שיש לי , כדי לשמור על המקום הראשון כמו שעשיתי יום לפני כן, כן המאמנים באדרנלין לימדו אותנו שהגוף חלש ב25% יותר בבקרים ולכן לפני הגיבוש הרגילו את הגוף שלנו לאימון בוקר, לי היה קל שאחרים פשוט קרסו, תודה רבה לכם שהתעללתם בי י'מאמנים תותחים ויקרים שלי , וכן אני יודע שאחטוף על זה שאחזור הביתה …

אז אתם תסיימו את המקצה שיערך 30 דקות וממנו אתם כבר יכולים לנחש מהו התרגיל הבא , זחילות שלאחריו כמו שכבר ציינו לעי"ל  ,משימות החשיבה .

משימה ראשונה: קורדינציה : פירוק והרכבת מג

חוויות חניך: אז הראנו לנו איך לפרק ולהרכיב פעמים  ויצאנו לדרך הפירוק וההרכבה בצורה הכי מהירה שאתם יכולים , ואם תשאלו למה יש שני מקצים , התשובה די פשוטה כי הם מחפשים לראות שיש השתפרות תוך כדי צבירת ניסיון, אז תנו הכל !

משימה שניה : משימת זיכרון: המפות שחולקו ביום הראשון, זה הזמן שלכם לענות עליהן , מקווים שמצאם זמן ללמוד בין המנוחות , כמו כן שימו לב ברגע שתענו נכונה(או לא) תקבלו מפות מצויירות חדשות.

אחרי מנוחה(תרגילי המחשבה) הגיע הזמן לחזור שוב לרגילים העצימים של הגיבוש, והפעם תרגיל מנטאלי !

תרגיל ראשון, תרגיל השקים :

אתם תעמדו בשורה על הקו , שלפניכם שק במרחק 70 מטר מוצב על הפסגה של הדיונה שלרגליה אתם עומדים , צא ! הוא שאג, כשהמטרה היא כמה שיותר סיבובים , עד הערב ! את הזמן המדויק אנחנו מניחים שכבר הצלחתם ונחש ובאם לא תרשו לנו לעזור לכם, זה לא יהיה עד הערב..

חוויות חניך: עלינו וירדנו , מספר 13 סיבוב 5 המפקד, וככה עוד 25 דקות שאני מוביל ומאחוריי 17 שמחפש את הרגע הזה שאראה חולשה, הבעיה היחידה היא, שאני לא מתכוון להראות אחת, ופה פתחתי בספרינט בעליה שהשאירה אותו מאחור !

תרגיל שני: תרגיל שני: איך אפשר בליצנחנים זחילות, זחילות (כן חברים לא להיבהל עוד קצת נגמר) רק שהפעם במעגל כאשר המטרה היא לעשות כמה שיותר סיבובים תוך כדי שעקפת את מספר האנשים הרב ביותר, המפקדים יתנו לכם לפעמים 30 שניות לעקוף כמה שיותר אנשים והמתגבשים שאכן יעקפו יכבלו סיבוב נוסף על חשבון המגבשים. (תמונת הזחילות באדיבות omer bar)

אז לאחר שנחתם חזרתם לתרגיל השלישי אך לא האחרון של היום -ספרינטים הפעם -המרחק הינו 75 מטרים(זה הזמן שלכם להתחיל לעבוד על אינטרוולים) שזמני המנוחה בינהם לא עולים על 20 שניות !

חוויות חניך: צא..ושוב צא…ושוב..צא! אבל לא משנה כמה פעמים הם יזניקו אותי אני אסיים ראשון, מגבש: קח חמישה מטרים אחורה..צא ! ושוב הגעתי ראשון כי ככה חונכתי .. הגרון כבר הפך ליבש.. האוויר כבד יותר, ואת הגוף כבר קשה להחזיק במצב עמידה .. ואני יודע , אני יודע שהם לא יכולים לגרום לנו להתמוטט , הם יחכו לרגע השיא, לרגע שנחשוב שלא נצא שוב ואז יוציאו אותנו לספרינט אחרון נוסף, הספרינט האחרון של המנכ"ל, ככה כינו את זה באדרנלין כושר קרבי , הוא היה גורם לנו לאבד ריכוז, לשכוח מהתרגיל ואף להיכנס לשאננות , וברגע אחד , שכולם עסוקים בשלהם, צא הוא שאג לעברינו , " צאו על החיים שלכם, מי הכי דרוך, מי הכי נחוש , מי יסיים לוחם סיירת?!" באותו רגע זינקתי על החיים שלי, רצתי בכל הכוח שלי ועמדתי על הקו במקום הראוי לי, 13 מקום ראשון המפקד !

אז לאחר שנחתם שוב 10 דקות פתחתם אלונקה ויצאתם למסע האחרון בגיבוש שערך כמעט שעה והסתיים בשלושה משימות קבוצתיות :

  1. משימת הסוואה –יתנו לכם דקות לבנות עמדת תצפית לכיוון כביש מדומיין שתוכלו לראות אותו אך ממנו לא יוכלו לראות אתכם .
  2. משימת זיכרון : המפה המצויירת(הטבלאות ורשימת המלחמות לפי הגיבוש האחרון) אנחנו מקווים ששיננתם כי הרגע זה הרגע להוכיח כמה הזיכרון שלכם טוב.
  3. מעגל זנבות/היאבקות .

וזהו חברים …הלכתם לישו…לא, לא הפעם , שימו לב חברים כי נוסף תרגיל חדש לגיבוש יחטיות צנחנים (דובדבן/מגלן )

תרגיל סוגר גיבוש : בוחן סיירת !

הסבר: אתם תעמדו על ציוד מלא -כאשר קו ההזנקה לריצת 500 מטרים נמצא "באמבט" של גיבוש דובדבן(שטח של 40 מטר מרובע הבנוי מחול ים.

מהלך התרגיל: אתם תצאו לריצת קילומטר (500 הלוך וחזור ) תזחלו 40 מטרים בשטח האמבט , תבצעו 10 גאמפ סקווט, 20 עליות בטן,30 סמקום ושוב 40 מטרים זחילה( בגיבוש האחרון שינו זאת ל40 איש רץ ) ללא מנוחה כאשר הכל נמדד ע"י המגבש שכותב את הזמן ונותן לך ציון על פיו.

"איש רץ"-נופלים למצב שתיים, כאשר הישבן מורם והמטרה היא להביא את הברך למרפק היד המקבילה ,כמעין ריצה במקום כאשר הידיים תומכות .

זהו חברים , נגמר הגיבוש !

הלכתם לישון כאשר חלקכם תשמרו במהלך הלילה והתעוררתם ליום של שבירת דיסטנס מהמפקדים, כאשר הם יספרו לכם את סיפורם האישי ויפנו אתכם לראיונות

חוויות חניך: כל שאלה שנשאלתי עניתי בביטחון , מאיפה באתי , איפה התאמנתי ,ה אם אני שונא ערבים או לא , מהי מטרת השירות שלי ומה הייתי עושה במצבים כאלה ואחרים , הסתכלתי להם בעיניים ושדרתי להם – אני פה אחרי יומיים של כאסח, ואני מתכוון להישאר .

שימו לב חברים , לאחר גיבוש היחטיות , לכל מי כיוון וזכה להתקבל ליחידת מגלן, אתם רק בהתחלה, יש גיבוש נוסף, גיבוש פנים היחידה אשר ממיין ל****** , גיבוש אשר מידע עליו יעלה בקרוב , תישארו מעודכנים !

אז היום ר' חיי את המשפט" כי בתחבולת תעשה לך מלחמה " כמפקד, איזה משפט אתם חיים?

 

להצטרפות לקבוצה שמגייסת כל מחזור לפחות עשרה מגלינסטים/מסתערבים , להצטרפות לאדרנלין כושר קרבי השאירו פרטים:

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך