מערך אדרנלין | חברה להכשרות


אורח: תוכל להסביר לי על המערך השלם שלכם?
רכז: חיובי, כל המערך של חברת אדרנלין וקורס ההכשרות היוקרתי שלנו אשר עובד בסניפים בפריסה ארצית אותם מרכיבים צוותים אורגניים ואיכותים להם מטרה ייעודית, הוא אחד, העבודה הממוקדת והייעודית ביותר בהכשרת חניכנו לשירות ביחידות המיוחדות של צה"ל ומשרד הביטחון כאחד. .

הוא הגיע לאימון לאחר השיחה למול רכז המתגייסים של אדרנלין, ומה שקרה לאחר מכן כבר היה צפוי מראש.

אורח (חניך חדש): בעקבות העבר שלי והעבודה כי התאמנתי במקומות אחרים שטוענים להיות כמוכם לא הסכמתי איתך בתחילה, אבל היום אני מבין שהטעות הייתה כולה שלי, אני מעוניין להצטרף לצוות... כי אתם היחידים שמסוגלים להביא אותי אל הייעד. 


 הצוותים שלנו | אדרנלין חברה להכשרות

רכז: המערך שלנו פועל בצורה המדויקת ביותר בכל הקשור בהכנה ליחידות המיוחדות וזו תוך הקווים המלאים המנחים אותן, ביניהם מה שמאפיין כל יחידת עלית, כוחם של הצוותים המרכיבים אותה.

צוות גדל ומתעצם יחד ומנגד יכול ליפול ולהתרסק, אצלנו התוצאה היא אחת, עוצמה אדירה וניצחון בטוח!

אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות, הוקמה לצורך ולמען מתן המענה שאף אחד לא אעז לגעת בו, הכנה ממוקדת ליחידות החוד של צבא ההגנה לישראל וללא הפחד בהתחייבות שבדבר, וזוהי הסיבה מדוע אנחנו עומדים בראש הפירמידה בעוד שאחרים עדיין מנסים לטפס עליה או להמציא את עצמם מחדש.

התחום הממוקד הזה שייך לנו מהסיבה הברורה כי אנחנו היחידים אשר משקפים בצורה החדה והמקצועית ביותר את המבנה העדכני ביותר של הסיירות הצה"ליות תוך מתן הדגשים הפרטניים ביותר, ללא שיקולים חיצוניים כלל, הבנתם נכון, גם ברמת הניפויים! (בכל ארבע חודשים יתבצעו ניפויים של מי שיוכיח שמקומו אינו איתנו בחופף ליחידות העלית בצה"ל)

איננו עוד גוף ממוסחר כשאר הגופים משום שלמול עיננו מטרה אחת ויחידה, שמירה על התואר והאחיזה במאה אחוזי הצלחה והפסגה אותה יצרנו במו ידינו, הפסגה השייכת לבוגרינו וחניכנו הפעילים!

מי שמגיע לקורס ההכנה היוקרתי בענף ובכלל צריך להבין שמדובר מעבר לעוד קבוצת כושר קרבי או חוג אחרי שעות הלימודים להכנה לצבא, אנו קורס הכשרה ממוקד אשר יקבל רק את הרציניים ביותר, את מי ששמו את המטרה לנגד עיניהם ואת ההכשרה המיוחדת הזו בראש סדר העדיפויות שלהם, מי שאינו מסוגל להתחייב לכך, אינו מסוגל להפוך למנהיג של המחר, אינו מסוגל לעמוד ברף הקשה אותו הצבנו, אינו מסוגל להוות חלק מאיתנו, חלק מאדרנלין!

ברגעים אלו ממש אחרי שהסרנו את הכפפה והועדנו בריש גלי כי על מנת לעמוד כחלק מאיתנו תדרשו לעמוד ברצינות ורף קריטריונים שלא נופל בנקל מהרף אותו מציב צהל בכל הקשור בגיבושים ליחידות העלית, ימי הסיירות והמיונים הקדם צהל"ים, אנו מבקשים רק את הנועזים, הנחושים והנעולים שבכם, אלו שהבינו מהי רמת ההתמדה וההקרבה הנדרשות על מנת להעפיל ולהפוך למי שיוביל צוותים שלמים של היחידות שלא מכירות גבולות משום שאין גבולות למשימות שלהן!


לביצוע הבלתי אפשרי והלא יאמן, להצטרפות לחברה המובילה בתחום ללא עוררין   והיחידה אשר תבטיח את השגת המטרה הגדולה ביותר שלכם או הוריכם, השאירו פרטים בעמוד היעודי שלנו ואנו נעלה למולכם בהקדם!