מהם היתרונות של קבוצות הכושר הקרבי של אדרנלין?

מהם היתרונות של קבוצות הכושר הקרבי של אדרנלין?

 

  1. ניצחון דורש הכנה מוקדמת: כמו שכבר תיארתם לעצמכם, הניסיון שהמוח והגוף רוכשים כאחד הם בעצם הכלים אשר ניתנים לכם במהלך תהליך ההכנה לצה"ל. ריצה, זחילה ואפילו משימות קבוצתיות, מתנהלות במערך של קבוצה בת 25-30 איש ועל מנת לדעת לדעת כיצד להתנהג ואיך לפעול נכון ברגעי האמת אתם תצטרכו להתנסות ולתרגל לפני כן. כמו שאומר המשפט הידוע: "מוח יודע, שריר זוכר, גוף מכיר"
  1. צוות המאמנים: באדרנלין כושר קרבי כל המאמנים הינם לוחמים יוצאי יחידות מיוחדות, אשר מבססים את האימונים על תרגילים עצימים מהגיבושים ומהמסלול היחידתי, דבר אשר מאפשר לחניכים של אדרנלין להכיר דרך השכל ודרך הגוף את האקטים שמחכים להם בגיבושים השונים ובמקום לחשוב ולנצח יוכלו לפעול במהירות תוך הסתמכות על אינסטינקטים.
  1. התמקדות: זה לא סוד שבשאר הקבוצות חניכים הולכים לאיבוד בהמון, אבל לא אצלנו. לכל קבוצה יש את המאמן האישי שלה אשר מכיר ומגבש את כל החניכים כאחד, כי כמו שאנחנו תמיד שואגים - אנחנו קודם כל משפחה, ולכן אנחנו המאמנים נשב אתכם על נקודות לשימור ושיפור ברמה המדויקת ביותר עם כל אימון שתעברו וכל קושי שתתקלו בו. אנחנו תמיד נקפיד לעצור אתכם שצריך ונדחוף אתכם כשתזדקקו לכך. כמו כן, האימונים עובדים על נקודות ספציפיות שמתייחסות לתפקודכם בימי הסיירות, בגיבושים ובאקטים המגוונים בו, מה שמקנה לכם שיפור גדול מאד בסיטואציות הספציפיות הנדרשות.

 

אז אמנם אדם בעל משמעת עצמית של ברזל יוכל לעמוד בקושי גם אם יתאמן לבד, אך ארגז הכלים איתו הוא יגיע לגיבוש יהיה דל ממתחריו. במידה ואתם מחפשים את הקבוצה הנכונה שתבנה לכם את הכלים המתאימים באופן אישי - אדרנלין!

 

אדרנלין כושר קרבי יתרונות