מה המשמעות של יום גיבוש

אדרנלין הכנה לצבאלא פעם ולא פעמים נשאלנו על מה הכי חשוב לשים דגש בימי הסיירות והגיבושים השונים. התשובה שלנו תמיד הייתה ותישאר – על הכל!

איך שמים דגש על הכל? איך בעצם מצליחים להתמודד ולהצטיין מול מתגבשים שונים בחמישה ימים מוקצנים אתם שואלים? התשובה לפניכם.

ימי הגיבוש בוחנים את המלש"ב בפן הפיזי והמנטלי כאחד. יש חשיבת רבה לביצועיו של החניך בצורה הפיזית, משום שעל ידי כך בעצם מצליחים המגבשים להוציא מכם את היכולות הגבוהות ביותר שלכם ולראות כמה אתם חזקים גם בפן הנפשי.

כאמור, אדם נבחן בזמן חולשתו. זה מתבטא בדברים הקטנים ביותר, כמו לבקש לשתות במהלך אקט, לעמוד זקוף על קו ההזנקה ואף המבט שלכם אל עבר העיניים של המגבש בזמן שהוא מותח לכם את הגבולות.

העיקרון הפשוט שאתם צריכים להבין הוא שלא חשוב כמה אתם טובים. חשוב יותר כמה הצלחתם להראות למגבשים שאתם מתאימים לאופי היחידה. איך עושים את זה? כמו שכתבנו בתחילת המאמר, שמים דגש על ה-כ-ל, כל אקט שתעשו, עשו אותו בצורה הטובה ביותר ונסו להוציא מעצמכם את המקסימום, כי כל אקט הינו אקט ייחודי שבא לחשוף למגבשים עוד פן באישיות שלכם.

זה כמו פאזל שהם מרכיבים עליכם במהלך ארבעה-חמישה ימים, אשר בסופו יקבלו את התשובה האם אתם מתאימים למסלול מייגע וארוך, האם תצליחו לעמוד בנקודות השבירה של המסלול והאם אתם, יותר מכולם, תצליחו להגיע למגרש המסדרים.

ולכל אלו השואלים כיצד מיישמים את הכתוב במאמר זה ומהו האופי המדוייק של היחידה אליה אתם מייחלים להגיע – אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולקבל הסברים וניתוח שלם ממאמני הכושר הקרבי שלנו, אשר מתפקדים בעצמם כמגבשים ומנתחי התנהגות בימי הגיבוש הנ"ל ויסייעו לכם להפוך את החלום למציאות.

יאללה אדרנלין!