גיבוש אדרנלין כושר קרבי

שימו לב חברים יקרים, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולדחוף את האצבעות הכי עמוק לבוץ שאתם יכולים, אומנם יום סיירות עברתם בהצלחה אך אתם רחוקים שנות אור מלעבור את הגיבושים אשר ימיינו אתכם לסיירות המובחרות של צהל.

 

קחו בחשבון חברים כי יום סיירות הוא יום אחד אשר התהליך הממיין שלכם נקבע ע"י ארבעה אקטים פיזיים בלבד שהרי זהו המיון הראשון והפשוט ביותר אשר יקבע מי מבניכם ראוי להמשיך לשלב הבא, הגיבושים ליחידות העלית של צבא ההגנה לישראל :

הם יבקשו לבחון אתכם עד לרמה הפרטנית ביותר תוך הפעלת עומסים פיזיים ומנטלים ושכליים כאחד בתהליך המתפרש על ארבעה לחמישה ימים (הדבר תלוי לאיזה גיבוש תצאו) .

לחיצה על שמות היחידות/החיילות יכניסו אתכם למאמר המלא שלנו אשר מסקר את הגיבוש המעודכן ביותר דרך עיני המתגבש והמגבש כאחד, התכנים האקסקלוסיביים, הקריטריונים בהם תדרשו לעמוד ומהם הקווים המנחים את המגבשים!

 

 

 

 

 

אלו גיבושים אשר בודקים שני קריטריונים מהותיים כאשר את הראשון מביניהם נחשוף לחניכנו בלבד, אך את השני בחרנו לחשוף בפניכם כבר היום! 

יכולת הסתגלות

זהו קריטריון אשר בודק האם אתם יכולים לבצע רושם על המגבשים אשר משדר רעיון אחד בלבד, האם אני מסוגל לשרוד מסלול של שנה ושמונה ואף יותר תחת הידיעה שבכל ארבעה חודשים ממנו תבצע היחידה ניפויים בעזרת ועדות הדחה, בכל ארבעה חודשים התכנים יהפכו מעניינים אך מתאגרים פי כמה מהחודשים שקדמו להם ברמה כזו שחוסר הידיעה מה יקרה מחר יכניס בכם תסכול שיהוה מכשול בביצועים שלכם בהמשך הדרך וכל זה על קצה המזלג.

 

 

 


גיבוש אדרנלין,זוז !

 אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבית היא הגוף היחיד אשר מכין אתכם ליחידות העלית ובשלושה ערוצים שונים כאשר הראשון שבהם נוגע אליכם, קורסי הכנה ליחידות העלית וברמה הגבוה מכל ( קורס ולו ניפויים ) !

המנכ"ל העומד בראשנו האחד שאין שני לו, סגל המאמנים חסר המעצורים, חניכים חסרי פחד וזו למול מתכונות האימונים, ימי הקצה והסאגות הבלעדיות אשר מעמידים את כל השאר בחסר.

מדובר בהתנהלות המקצועית, הקשוחה והיעודית ביותר, כזו שרק אנחנו מסגולים לה, גוף ההכשרה היוקרתי ביותר להכנה ליחידות החוד של צבא ההגנה לישראל, המשטרה ומשרד הביטחון.

 היות ואתם מתכוננים לגיבושים ולכם הפוטנציאל כמי שעברו את יום השדה הצהלי ייסדנו למען חניכנו, לא סדנא ולא סדרה, אלא תוכן אשר לא היה קיים עד לרגעים אלו ממש, העמדנו את התוכן הקשה, המורכב והממקסם ביותר אותו אתם אתם מכירים כ "גיבוש אדרנלין" ( גיבוש אשר פתוח לאורחים מבחוץ)

גיבוש אשר מגיע כמבחן סוגר סאגה שאליה יגיעו חניכי אדרנלין בלבד אשר מועבר על ידי מי שלהם המומחיות, הידע, הניסיון והכלים לבצע זאת ברמה הגבוה ביותר, הלא הם המגבשים הפעילים של יחידות הקצה בינהם סיירת מטכל, שייטת 13, שלדג, יחידת 669 ונציגי חטיבת הקומנדו באשר הם.

אנחנו, הראשונים אשר הוציאו לאור מה שאצל אחרים לא התחיל אפילו בגדר רעיון, ההבטחה לסיים כלוחמי סיירת.
אנחנו הראשונים אשר בנינו מערך מדוייק וממוקצע אשר לו מתכונת שבנתה יותר מאלף בוגרים ולא מבחן סוגר, גיבוש צהלי מלא מכוון ומדוייק אותו בודדים מכם יזכו לעבור!

אדרנלין מחלקת אתכם מרגע הגעתכם ועד לסוף הגיבוש לצוותים ממוקדי מטרה אשר ממיינים על פי אותם קריטריונים הנבדקים ע"י תכנים ספציפיים אשר נקבעו ע"י היחידה אליה אתם מכוונים להגיע ובליווי צמוד של מנכל החברה, סגל המאמנים ובוגרינו אשר מתפקדים כקצינים ומפקדים ביחידות המיוחדות והמובחרות של צהל אשר מגיעים היישר מהשטח על מנת לבדוק מי הוא הראוי ביותר!

 
0.0.0
הספירה לאחור החלה !מהו הגיבוש ומה קורה שם?

הגיבוש מונה יומיים בלבד, יומיים אשר כוללים בתוכם את כל האקטים המשמעותיים והעצימים ביותר אותם אתם עתידים לפגוש בגיבושים, מרמת המבחנים השכליים ועד להתשה פיזית מנטלית כאחד . 

 

מה אתם מקבלים: 

  • סינון והתארגנות ברגע הגעתם ועד לתחילת היום הראשון גיבוש 5
  • חלוקה לפי יעדים לקבוצות ספציפיות.
  • לינה ופעילות בתנאי שטח מאתגרים
  • ביצוע התרגילים המדוייקים אשר תעברו בגיבוש 
  • ליווי את מאמני ובוגרי הקבוצה 
  • ניתוח ע"י מילואימנקים יוצאי היחידה אליה אתם מבקשים להגיע 
  • סימולציית ראיון אישי 
  • ניתוח כללי ופרטני של הפעילות שלכם במשך הגיבוש
  • ארגז הכלים שפיתחה אדרנלין כושר קרבי ליחידות המיוחדים, כלים בלעדיים אשר יעניקו לכם נקודות זכות שיקבעו מי מבינכם יעבור ומי לא, כי 450 בוגרים עמדו כבר במבחן התוצאה !

 

העתיד שלכם בידיים שלנו | מספר המקומות מוגבל מהרו להירשם!

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך