גיבוש אדרנלין כושר קרבי

שימו לב חברים יקרים, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולדחוף את האצבעות הכי עמוק לבוץ שאתם יכולים, אולי עברתם יום סיירות אבל אתם רחוקים שנות אור מלעבור את הגיבושים אשר ימיינו אתכם לסיירות המובחרות של צהל.

 

קחו בחשבון חברים כי יום סיירות הוא יום אחד אשר התהליך הממיין שלכם נקבע ע"י ארבעה אקטים פיזיים בלבד שהרי זהו המיון הראשון והפשוט ביותר אשר יקבע מי מבניכם ראוי להמשיך לשלב הבא, הגיבושים ליחידות העלית של צבא ההגנה לישראל :

הם יבקשו לבחון אתכם עד לרמה הפרטנית ביותר תוך הפעלת עומסים פיזיים ומנטלים ושכליים כאחד בתהליך המתפרש על ארבעה לחמישה ימים (הדבר תלוי לאיזה גיבוש תצאו) .

לחיצה על שמות היחידות/החיילות יכניסו אתכם למאמר המלא שלנו אשר מסקר את הגיבוש המעודכן ביותר דרך עיני המתגבש והמגבש כאחד, התכנים האקסקלוסיביים, הקריטריונים בהם תדרשו לעמוד ומהם הקווים המנחים את המגבשים!

 

 

 

 

 

אלו גיבושים אשר בודקים שני קריטריונים מהותיים כאשר את הראשון מביניהם נחשוף לחניכנו בלבד, אך את השני בחרנו לחשוף בפניכם כבר היום! 

יכולת הסתגלות

זהו קריטריון אשר בודק האם אתם יכולים לבצע רושם על המגבשים אשר משדר רעיון אחד בלבד, האם אני מסוגל לשרוד מסלול של שנה ושמונה ואף יותר תחת הידיעה שבכל ארבעה חודשים ממנו תבצע היחידה ניפויים בעזרת ועדות הדחה, בכל ארבעה חודשים התכנים יהפכו מעניינים אך מתאגרים פי כמה מהחודשים שקדמו להם ברמה כזו שחוסר הידיעה מה יקרה מחר יכניס בכם תסכול שיהוה מכשול בביצועים שלכם בהמשך הדרך וכל זה על קצה המזלג.

 

 

 


גיבוש אדרנלין,זוז !

 אדרנלין כושר קרבית היא הקבוצה היחידה אשר מכינה אתכם ליחידות המיוחדות,ברמה הגבוה ביותר נקודה! 

המנכ"ל העומד בראשנו האחד שאין שני לו, סגל המאמנים חסר המעצורים, חניכים חסרי פחד וזו למול האימונים המיקצועים, הקשוחים היעודיים ביותר, אלו  שרק אנחנו מסגולים להם, קורס ההכנה היוקרתי ביותר להכנה ליחידות העלית | אדרנלין כושר קרבי! 

 היות ואתם מתכוננים לגיבושים פתחנו בשבילכם,לא סדנא ולא סדרה, פתחנו במיוחד בשבילכם ולא אחר מאשר "גיבוש אדרנלין"

גיבוש אשר מועבר על ידי הטובים ביותר, בעלי הידע, הניסיון והמומחיות בתחום ההכשרה ליחידות המיוחדות, הראשונים אשר הוציאו לאור מה שאצל אחרים לא התחיל אפילו בגדר רעיון, גיבוש צהלי מלא ומדוייק אותו בודדים מכם יזכו לעבור!

אדרנלין מחלקת אתכם מרגע הגעתכם ועד לסוף הגיבוש לצוותים ממוקדי יחידה אשר ממיינים על פי אותם קריטריונים הנבדקים ע"י תכנים ספציפיים אשר נקבעו ע"י אותה יחידת עילית אליה אתם מכוונים להגיע ובליווי צמוד של קצינים ומפקדים מהסיירות המובחרות של צהל אשר מגיעים היישר מהשטח על מנת לבדוק מי הוא הראוי ביותר!

 
0.0.0
הספירה לאחור החלה !מהו הגיבוש ומה קורה שם?

הגיבוש מונה יומיים בלבד, יומיים אשר כוללים בתוכם את כל האקטים המשמעותיים והעצימים ביותר אותם אתם עתידים לפגוש בגיבושים, מרמת המבחנים השכליים ועד להתשה פיזית מנטלית כאחד . 

 

מה אתם מקבלים: 

  • סינון והתארגנות ברגע הגעתם ועד לתחילת היום הראשון גיבוש 5
  • חלוקה לפי יעדים לקבוצות ספציפיות.
  • לינה ופעילות בתנאי שטח מאתגרים
  • ביצוע התרגילים המדוייקים אשר תעברו בגיבוש 
  • ליווי את מאמני ובוגרי הקבוצה 
  • ניתוח ע"י מילואימנקים יוצאי היחידה אליה אתם מבקשים להגיע 
  • סימולציית ראיון אישי 
  • ניתוח כללי ופרטני של הפעילות שלכם במשך הגיבוש
  • ארגז הכלים שפיתחה אדרנלין כושר קרבי ליחידות המיוחדים, כלים בלעדיים אשר יעניקו לכם נקודות זכות שיקבעו מי מבינכם יעבור ומי לא, כי 450 בוגרים עמדו כבר במבחן התוצאה !

 

העתיד שלכם בידיים שלנו | מספר המקומות מוגבל מהרו להירשם!

 

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך