גיבוש ימ"ס – כל מה שצפוי לכם בגיבוש ליחידת המסתערבים של מג"ב

כמו שכבר בטח הספקתם לשמוע, גיבוש ימ"ס (יחידת המסתערבים של משמר הגבול) הוא אחד הגיבושים הכי קשים בצה"ל אשר בניגוד לחלק גדול מהגיבושים ליחידות מובחרות מתקיים לאחר הגיוס.

חשוב להבהיר | גיבוש ימ"ס המדריך המלא

1. גיבוש ימ"ס: הינו גיבוש קשה ובידיעה זאת כל מתגבש זכאי לשלושה גיבושים במהלך שירותו במשמר הגבול, גם באם נכשלתם ויותר מפעם אחת יש לכם את הזכאות לגשת שוב, לגיבוש יוצאים כשלוש מאות מתגבשים מסיימים כעשרים ויעברו חמש עשרה בלבד לקורס ההכשרה בבסיס בית חורון.

  • שימו לב חברים היום במתכונת האחרונה לאחר שהבינו שהגיבוש קשה מידי, בעבר הגיבוש נמשך לאורכם של ארבעה ימים מפרכים מונה שלושה ימים בלבד, כמו כן, דבר זה עשוי להשתנות בתאריך בחודש 3.18 בוא יחזירו את הגיבוש למתכונת המלאה

2.קורס ימס: באם נפלתם מקורס ימ"ס, באותה מתכונת של הגיבוש אתם זכאים להיכנס לקורס חוזר ללא גיבוש נוסף, המכסה היא עד שלושה קורסים.

  • חשוב לציין כי על מגרש המסדרים בטקס קבלת הסיכה יעמדו כשלושה עד שבעה לוחמים אשר העפילו וסיימו את קורס יחידת המסתערבים של משמר הגבול בהצלחה.

הכשרת היחידה הנה שנה שלמה במהלכה תעברו:

1.טירונות בסיס במשמר הגבול
2. גיבוש וקורס ימ"ס
3. השלמה במבצעית וניפויים אחרונים ( יו"ש- 3 חודשים | ירושלים-חודשיים | דרום-חודש אחד בלבד)
4. פיקוד: קורס פיקוד מונה ארבעה חודשים ומתבצע בבסיס הטירונות של משמר הגבול ( בית חורון), לקורס תצאו אך ורק ע"י הקצאות שפתחה היחידה.

4.פיילוט ימ"ס- מושג שכבר הספקתם לשמוע אם אתם קוראים את המאמר הזה , פיילוט ימ"ס היא מתכונת אשר נועדה להגדיל את מספר הלוחמים ביחידת המסתערבים של משמר הגבול, היות ובכל מחזור גיוס עוברים בודדים בלבד . פיילוט ימ"ס היא בעצם כניסה ליחידה ללא גיבוש אלא מעצם היותכם בעלי רצון ומוטיבציה, אתם תעברו ראיונות למול המפקדים האישיים שלכם בכניסה ליחידה ולאחר שתעלו מולם את העובדה שהגעתם למשמר הגבול כדי להגיע לימ"ס ה יכניסו אתכם לפיילוט, ברוכים הבאים כי מרגע זה אתם מסלולניקים של הימ"ס , מהיום הראשון המפקדים שלכם יהיו ימסניקים והמסלול מגוון מזה של לוחמי משמר הגבול ,אך שימו לב, הדרך הקשה עוד לפניכם,היות ונכנסתם ללא גיבוש המסלול יהיה ארוך יותר בצורה משמעותית(שנה ושתיים) ותעברו כל רבעון וועדות הדחה אשר ממיינות את הטובים ביותר ומנפות את הפחות למשמר הגבול.

שלב ההכשרה של פיילוט ימ"ס:

1.טירונות בסיס במגב
2.קורס פיקוד בבסיס בית חורון
3.קורס ימס
4. השלמה במבצעית

מה עוברים במסלול הארוך והמייגע עד לפרטים הקטנים, אלו הכשרות תקבלו בקורס ועל איזה קריטריונים נופלים לוחמים

זאת תדעו כאשר תהפכו לחניכי אדרנלין כושר קרבי

 


 אחרי שהבנתם את מהלכי הדברים, הגיע הזמן להיכנס למקום ממנו הכל יתחיל!

גיבוש ימס המדריך המלא | אדרנלין כושר קרבי

 לאחר שלב ההתתכנסות בבא"ח מג"ב וסיום הרישומים – תתחילו את גיבוש ימ"ס.

חניך: "הגיבוש יצא לדרך ונפתח כמובן במבחן הסף, מי יכנס לגיבוש ומי לא. המבחן הזה, כמו שכבר ניחשתם הוא הבר-אור הצה"לי (ריצה ארוכה, מתח, מקבילים) רק שהפעם לאחר הריצה הארוכה יצאנו ל-400 מטרים של ספרינט יחיד על זמנים."

 

היום הראשון של הגיבוש:

אחרי שעברתם את המבחן הראשוני ונכנסתם לגיבוש ימ"ס – תכינו את עצמכם להיקרע.

גיבוש ימ"ס הוא הגיבוש הקשה ביותר אחרי הטירונות משום שכל הגיבוש מתרכז ומתמקד בהתשה מנטלית ופיזית כאחד, ולכן הדבר הראשון שתפגשו בגיבוש הוא התיזוזים, אשר תעברו במסלול, אך הפעם ברמה קשה במיוחד.

תרגיל ראשון, תיזוזים:

 

מגבש: חמש דקות עליתם על אפוד (8 מחסניות ,מימיות מוחרשות), קסדה, אלונקה, מאגים, תרמוקנים, שקים מלאים בחול מתחת לרגלים וחיכיתם לי בח'. חמש דקות זוז !
מתגבשים: 2..3.. הקשב!
מגבש: מצוין, 20 שניות חיכיתם לי מול העמוד שלפניכם (מרחק של 50 מטרים), זוז !
מתגבשים: 2..3.. הקשב!
מגבש: עמדתם בזמנים? מצויין.. 20 שניות חזרתם למקום הקודם זוז..
חניך: "וככה רצנו במשך 25 דקות עד שהתחילו לרעוד לנו הרגלים, ככה במשך 25 דקות עד שחלק מאיתנו כבר לא הצלחנו לנשום בלי להתכופף, 25 דקות שגרמו כבר לרבע מהמתגבשים להחליט "אנחנו את הגיבוש הזה לא רוצים להמשיך."
אז אחרי שעמדתם בעומס וחשבתם שהגרוע ביותר מאחוריכם..

 תרגיל שני, ספרינטים:
מגבש: 50 מטר, להקיף את השק מימין לשמאל, ועמדתם בסדרי הגעה.. זוז!
חניך: "הגעתי ראשון .. ושוב .. ושוב.. ושוב.. ואז הוא התקרב אלי.."
מגבש: ממש כוכב אתה… כוכב נופל.. כי את הספרינט הבא אתה לא תסיים ראשון.. קח 5 מטר אחורה (ובעודי הולך אחורה ובלי שום הכנה מוקדמת) צא!
ככה אתם תמשיכו במשך 15 ספרינטים, אשר בסופם תצאו לתרגיל הבא. אין מנוחה בין התרגילים בגיבוש ימ"ס.

תרגיל שלישי, האלונקה הסוציומטרית:
השוני בתרגיל הזה הוא המשקל האישי. פרט לשקים אשר יושבים על האלונקה, הציוד האישי לא יורד מכם לאורך כל הגיבוש וכך תצאו ל-15 מקצים בהם המטרה היחידה היא להגיע לאלונקה. איך מגיעים ומה בדיוק עושים תלמדו כשתצטרפו לאדרנלין.

תרגיל רביעי, זחילות:
אתם תצאו למקצי זחילות, ושוב בלי מנוחה. אין הפסקה בין המקצים. אין מנוחה לאזור כוחות. צריך לתת הכל עד לרמת אפיסת כוחות.
מתגבש: עוד צעד.. עוד צעד נוסף ואני שם ..
מגבש: קדימה להגיע אלי (בעודו צועד אחורה)
מתגבש: עוד קצת קדימה..
מגבש: קדימה!
מתגבש: אלללה אני אגיע עליו.. עוד קצת… עוד… נגעתי!
מגבש: חדל. כולם להסתדר על קו הזינוק – הראשון שמגיע יוצא לזחילה נוספת !

וככה 15 זחילות שבסופם ארוחת הצהריים והמנוחה המיוחלת (שלאחריה חוזרים מיד לגיבוש).

תרגיל חמישי,קורדינאציה וזריזות

מגבש: קריעה, עמידה, שכיבה….
מתגבש: זריז יותר.. אני צריך להיות זריז יותר!
מגבש: בהתניה שלי נכנסתם למצב.. אף(עמידה)! שוב פעם.. אף! לא מספיק מהר, שוב.. אף!
כמו שכבר הבנתם לבד, יחידת המסתערבים עובדת על מהירות תגובה, עובדת על זריזות וקואורדינציה. החלק המעניין בגיבוש הרגע התחיל. שלוש שעות של מבחני זריזות וקואורדינציה על m16 ואקדחים.
ואיך אפשר בלי תיזוזים. כי איך תצליחו להירדם בלי שיקרעו אתכם במשך 60 דקות נוספות.
אחרי ההתשה האחרונה ופציעות שטחיות באצבעות עד כדי דימום, יוצאים לאכול, לשפצר את הציוד ולהתכונן מנטלית, כי היום השני עומד בפתח.


היום השני | גיבוש ימס המדריך המלא

חוויות חניך: בוקר טוב חברים, יותר נכון שתיים לפנות בוקר, הם הגיעו לאחל לנו שהיום השני הרגע התחיל תוך כדי שהם בועטים לנו במיטות והופכים אותנו יחד איתן, כי יש לנוימס בדיוק 2 דקות להיות בחוץ לבושים על ציוד מלא כי התרגיל הראשון פותח היום מחכה לנו.

תרגיל ראשון | אלונקה סוציומטרית
חוויות חניך: ושוב, כמו שכבר תיארתי לעצמי, זה לא יגמר בזה. אחרי עשרה מקצים של אלונקה מתחילים ספרינטים שאחריהם (בלי מנוחה) יגיעו התרגילים הבאים ולפי הסדר הבא:
תרגיל שני | זחילות סדרי הגעה
תרגיל שלישי | תיזוזים, שכיבות סמיכה ,סמקומים
תרגיל רביעי | זחילות כצוות
תרגיל חמישי | ספרינטים לפי סדרי הגעה שרק הופכים את היום הזה למעניין יותר.

אחרי האקטים הפיזיים בהם נבחן ברמות העצימות ביותר,הגיע הזמן לבחון איך עובדים הלב והשכל שלכם במשימות המאתגרות הבאות:

משימה ראשונה | תרגיל אמינות 
שימו לב חברים תרגיל האמינות מגיע לבחון רק דבר אחד, אמינות בלבד, לא את רמת ההצלחה שלכם בתרגיל לכן אל תתבלבלו גם אם לא צלחתם ספרו רק את האמת.
מגבש: שים לב טוב לדף הזה, יש בו עיגולים מסודרים ולצדם צורות. יש לך רגע להסתכל ולנסות לזכור איפה העיגולים ובעצימת עיניים לפי ההוראות שלי אתה צריך להכניס את הצורה המתאימה לעיגול שאליו אכוון אותך. משולש, עיגול שני מימין לשורה האמצעית..
חניך: "יש אפשרות לפתוח את העיניים ולהציץ, יש אפשרות לסגור חצי עין, אבל ברגע שתעשו את זה אתם יכולים לקחת את עצמכם ולעוף מהגיבוש כי הם רואים הכל."

משימה שניה | שיח למול קבוצה
לכל אחד יש 10 דקות להרצות על נושא שהוא בוחר מול המגבשים וכמובן לעניין את כולם בזמן שהמגבשים עושים לכם חיים קשים, כגון העברת נושא או שאילת שאלות מעמיקות תוך כדי.

שימו לב חברים ברגע זה סיימתם את נוהל פתיחת היום חוזרים לישון שעה נוספת על מנת ששוב תוקפצו וכך תרגישו את העייפות בצורה משמעותית, כי גיבוש ימ"ס עובד בצורה המושלמת על מנת לשבור גם את החזקים ביותר שהנקודה המשמעותית שבעזרתה הם עושים זאת היא, הצטרפו ותגלו כי זה המפתח שלכם לסיים את גיבוש ימס בתוך היחידה 


ארוחת בוקר, תיזוזים במשך שעה ועליה לטיולית. החלק הקשה של הגיבוש עוד לפניכם, ברוכים הבאים ליער גימזו !

המסע | גיבוש ימס המדריך המלא

חוויות חניך: "יער גימזו. ברוכים הבאים, הגבעה המיוחלת שכל ימ"סניק מכיר היטב. הקושי רק מתחיל!"
מגבש: שימו לב אנחנו יוצאים למסע עם אלונקה פתוחה, לפתוח עיניים כי אתם תיבחנו על זה. מוכנים? ציוד עליכם, אלונקה עם שקים אישים ויצאנו לדרך, זוז!
חניך: "אז אחרי כמה קילומטרים של ריצה מטורפת.."
מגבש: פול, זחל!
חניך: "לזחול עם האלונקה זה כבר לא נורמלי.. מתי זה נגמר.."
מגבש: קדימה להתניע, הלאה.. יותר מהר .. חמש שניות אלי!
מתגבשים: אללה קדימה!
מגבש: שתיים..אח…מצויין הגעתם, הליכת ברווז , אחרי, תן!

חוויות חניך: "ובשלב הזה הגענו לגבעה הידועה, למעלה ולמטה ושוב פעם… בזחילה, בריצה, בהליכת ברווז. במצב שתיים עם שקים, בלי שקים, על ציוד מלא ,עם אלונקה פתוחה ומלאה עד המקסימום, לדחוף בעליה, לא ליפול בירידה, ושוב פעם .. עולים.. יורדים.. וככה במשך שעתיים בהם הזמן נראה כעומד מלכת."

"הם דאגו להקשות עלינו בכל רגע נתון , הם דאגו להזכיר לנו בכל רגע של תקווה שזאת רק ההתחלה, כי הגבעה היא לא חלק מהמסע. בשלב הזה פרשו לי מול העיניים כבר עשרה חבר'ה… בשלב הזה הבנתי – זה באמת אחד הגיבושים הכי קשים בצה"ל."

ככה נמשך מסע של 15 קילומטרים הכולל זחילות, הליכת ברווז, סמקומים, לנגי'ם והכל עם משקל אישי ואלונקה על הגב – רק שהפעם לזה לא ציפינו… 

פקודת ההתיקלות | גיבוש ימס המדריך המלא

ההתקלות תתחיל בהוראת המגבש : מחבל!
"4 ימ"סניקים קפצו מהשיחים על מנת לנטרל אותנו, חלקם הצליחו להגיע לכמה מתגבשים ולהפיל אותם על הריצפה"
חניך: "עשינו את מה שידענו, עשינו את מה שלמדנו ותפעלנו כל כך הרבה פעמים במהלך הטירונות, כניסה למצב, ירי לכיוון פלג גוף עליון וצעקות שמורות על פתיחה באש.

אחרי קרב  של מספר דקות עדיין שניים מהם הצליחו לחזור לשיחים ולברוח (כמובן שאם זה לא היה תרגיל אני מאמין שלא היה מי שיכתוב לכם את המאמר הזה) ואנחנו נשארנו עם הפצועים והפתיחה של התרגיל ראשון לאחר המסע

תרגיל ראשון | סחיבת פצוע
מגבש: כן מה עושים שיש לכם חברים פצועים? סחיבת פצוע זוז!
חניך: "עשר דקות הוא כבר על הגב שלי.. 15.. והם ממשיכים ללכת.. 20.. הרגליים שלי כבר רועדות.. כמה זמן עוד אני אחזיק מעמד עם הפצוע על הגב?"
מגבש: קדימה חברים להרים את הקצב. מי שלא עומד בקצב עף מפה.
חניך: "אללה רגליים… עברתם אימונים מספיק קשים באדרנלין, אללה ראש, אתה חזק מזה.. קדימה.. השבירה שלהם, ההתחלה שלנו!" (המנטרה של אדרנלין כושר קרבי)

"וככה במשך חצי שעה המסע המשיך כאשר חלקנו סוחבים פצועים ובחצי שעה שאחריה הפכנו לנסחבים."

תרגיל שני | ספרינטים
מגבש: "המסע נגמר, אלונקה להוריד, צא! לכיוון השק מימין לשמאל וחזרתם.
חניך: "ראשון המפקד."
מגבש: אתה ראשון מהיום הראשון, אף אחד לא רוצה לנצח אותו חברים? אף אחד לא רוצה להגיע ליחידת המסתערבים?! צאו!
חניך: "המלחמה הייתה הפעם קשה מתמיד, הוא הדליק אותם עלי, הם דחפו, משכו, שברו, חלקם חזקים ממני, חלקם מהירים ממני.. אבל אני הכי נחוש!

עוד ספרינט שאני מסיים ראשון, ועוד חמישה מטרים אחורה שאני לוקח לפי הוראת המגבשים, וככה חמש עשרה נוספות, וזו רק כדי שעוד מתגבשים יחליטו שזה לא בשבילם."

תרגיל שלישי | זחילות
מגבש: צא! בזחילה כולם אחרי כי המסע רק התחיל!
חניך: לפי ספירה אישית כמו שהורגלתי באדרנלין ספרתי שמונה מקצי זחילות.. שמונה מקצי זחילות ארוכים מאי פעם.


חוזרים אחורה | המשימה הראשונה:

מגבש:: חברים, ביקשתי מכם לפתוח את העיניים בתחילת המסע, האם מצאתם דבר מוזר במסע? (אני מקווה שלא שכחתם שהייתם לכם משימה לזכור מה אתם רואים במהלך המסע)
חניך: ספרתי שמונה **** שהיו ב****
מגבש: עוד מישהו ראה משהו מוזר?
החשכה כבר יורדת ואנחנו לפני תרגיל אמינות אחרון.

תרגיל שלישי| אמינות ובפעם האחרונה

בערימת החול הזאת יש מספר מקלות, המטרה שלכם היא לחפש אותם ולמצוא, כאשר מצאתם עליכם לקבור אותם חזרה עמוק בחול ולהמשיך לחפש את האחרים שטרם נמצאו.

מגבש: כן, כמה מצאת?
חניך: "לא מצאתי המפקד.."
מגבש: חבל מאוד..
מתגבש נוסף: (לאחר שנשאל) מצאתי 5 המפקד.

"וכל אלו שהמשיכו ומצאו (ארבעה אנשים) עפו מהגיבוש באותו רגע, משום..מידע אשר נחשוף בפני חניכנו בלבד

מתקפלים חזרה לטיולית, חוזרים לבסיס לארוחת ערב אחרונה ושינה.


ברוכים הבאים ליום השלישי | גיבוש ימס המדריך המלא

חניך: "ידעתי שמשהו עומד לבוא אז התעוררתי לפני כולם. ידעתי שהם יגיעו.. הקפצה!!!!
4:00 בבוקר הם נכנסו לאוהל רק כדי להעיר אותנו כמו שרק הם יודעים.

מקצי תרגילים פותחים יום
ספרינטים, אלונקה סוציומטרית וזחילות ללא מנוחה רק כדי לפתוח לנו את התיאבון"

ארוחת הבוקר שתסתיים בתרגיל הבא

תרגילי קואורדינציה/קרב מגע

תרגילי הקואורדינציה :יערך כשעה שלמה של מצבי נשק ועמידה במעלות לפי הוראת מגבש תוך תפעול הנשק האישי

תרגיל הקרב מגע

איך התרגיל מתבצע :
ראשית: יציאה לתרגיל הידוע של הקרב המגע הישראלי שש על שש כמובן ולאחריו יהיה לכם ארבעים שניות לאגרף שק איגרוף בכל הכוח שנותר לכם (שימו לב שאסור לכם לעצור לרגע אחרת תיכשלו).

שנית: לאחר האיגרוף למול השק ולא מנוחה כלל יחכה לכם מתגבש שיהיה עליכם להביס ולרתק לרצפה, שהמטרה שלו היא כמובן לעשות לכם את אותו הדבר.
חוויות חניך: "אללה אני מסוגל. יותר כוח בידיים, לדחוף עם התאומים, להכניס כתף, אללה הכל בראש, הוא מתחיל להישבר, אנחנו כבר דקה נלחמים אבל אני מרגיש שאני ביתרון,הכל בזכות אדרנלין"

וכשמגיעים למתגבש האחרון (וללא מנוחה) – עליתם על ציוד מלא, ויצאתם לתרגיל השלישי והסוגר אקט

תרגיל שלישי | תרגיל התשבה
"יציאה ל-800 מטר ריצה מהירה שבסופה יהיה עליכם לעשות סטים של מתח ומקבילים ובסופם חובשים לכם מסכת אב"ח ומריצים אתכם למטווח העליון (מטווח הימ"סניקים) בו תיתקלו במבוך ודמויות, דמויות של חפים מפשע, דמויות של מחבלים ויבדקו כמה אתם חדי הבחנה וכמה זמן ייקח לכם לזהות את המחבלים בלי לפגוע בחפים מפשע.


כמו שכתבנו לפני רגע חברים, האקט האגרסיבי בגיבוש ליחידת המסתערבים של משמר הגבול בזה הרגע הסתיים והגיע הזמן לבחון מהי רמת המשכל ויוכלת ההדררכה וההובלה שלכם!

משימות המחשבה:

תרגיל ראשון | מתחלקים לצוותים ומתפעלים אירוע רגע פח"ע.
תרגיל שני |  תפעול אירוע של מחבל מתאבד.
תרגיל שלישי | כניסה לתוך חדר מלא לייזרים כשכל הצוות כולל הפק"לים צריכים לעבור.
שימו לב כי כל התרגילים האלו מתבצעים על זמנים ובמידה ולא תעברו אותם תאלצו להתחיל אותם מההתחלה.

יצאתם לארוחת צהריים שבסיומה כמו שכבר הבנתם – תיזוזים!
חניך: "הרגלים.. הרגלים אללה תנו עבודה .. עוד קצת בהליכת ברווז ואני מגיע!"
מגבש: מי שהגיע לחזור לקו ולצאת פעם נוספת.
חניך: "אללה ידיים, אללה רגלים, בזחילה, מהר יותר."
חניך: אין כבר לאף אחד כוח. מה שנשאר לי זה להמשיך לבעוט קדימה.. אללה ספרינטים אחרונים!"
מגבש: קדימה לתת.. 10 שניות אלי לכל החוזרים מהספרינט. מי שלא עומד בזמן לא נספר.

חברים זהו אקט הסוגר גיבוש ואיתו העייפות והתשישות והמטרה שהובילה אתכם עד הלום, זהו גיבוש ליחידת המסתערבים של משמר הגבול אשר הוקמה לצורך והפכה ליחידה המובילה היום בתחום ולה עיטורים רבים ומבצעים חוצי גבולות .


חשוב לציין מספר נקודות חברים, אם לא התרכזתם עד עכשיו, זה הזמן לעשות זאת:

  1. כל התרגילים בגיבוש ימ"ס מתבצעים על פק"לים מלאים (אלונקה, תרמוקן, מאג, נשק, אפוד אישי, מחסניות ומימיות).
  2. ביום הראשון תהיה לכם שיחה מול מפקד הגיבוש שאותו תפגשו גם ביום השני לשיחה נוספת.
  3. זהו גיבוש שמתחילים בו 150 איש ומסיימים בסביבות 30, אשר מהם לוקחים רק 15-18.
  4. הגיבוש בעבר נמשך ארבעה ימים אך בעקבות העומס והקושי החליטו לפי שיקולי המערכת להוריד אותו לשלושה ימים בלבד.

אדרנלין ביה"ס להכשרות

שימו לב חברים, אם שירות קרבי לא הפסיק לכם ואתם מבקשים להגיע ליחידת המסתערבים של משמר הגבול אחרי שירות צהלי, היום אתם יכולים לעשות זאת דרכנו, דרך ביה"ס להכשרות של אדרנלין ליחידות המיוחדות של חטיבות המשטרה ומשרד הביטחון, איך התהליך מתבצע, מה הם הקריטריונים בהם תצטרכו לעמוד ומהו הערך לליווי האישי המלא אותו אתם מקבלים מאיתנו, היכנסו, קראו, השכילו והירשמו!

קישור: אדרנלין ביה"ס לחטיבות המשטרה (ימ"מ, ימ"ס ויחידת הגדעונים)

סיפורי ההצלחה של אדרנלין

היות וביקשתם מאיתנו לסקר את החניכים אשר היום משרתים בתפקדי המפתח ביחידה, הגיע הזמן להיכנס לעולמם בתקופת האימונים באדרנלין כושר קרבי, המטרות שהציבו בפניהם האתגרים שנאלצו להתגבר עליהם, והיום המיוחל בו הם הפכו למגינים הבאים של מדינת ישראל.

קישור: סיפור הצלחה יחידת המסתערבים של משמר הגבול(ימ"ס)


 

חניך: "אין ספק שהגענו. כן, יצאנו חמישה לגיבוש ועברנו כולנו, חניכי אדרנלין כושר קרבי, מוכנים יותר מכל השאר, והיום אני מבין את המשפט שהמאמן שלי, יוצא יחידת המסערבים, תמיד אמר לי. והיום, גם אני, אנחנו, זוכים לומר את המשפט שמגדיר את היחידה הטובה ביותר של המסתערבים."
גיבוש ימ"ס

"היום הקל, היה אתמול" 

זהו המאמר היחיד מסוגו אשר מסקר את הגיבוש ליחידת המסערבים של משמר הגבול ממקורות ראשונים, מגבשים ומתגבשים כאחד!

אנחנו, אדרנלין כושר קרבי הקבוצה היחידה אשר מכינה ליחידות המיוחדות והמובילה בתחום ההכנה לצה"ל, אם גם אתם רוצים לעבור הכנה בקבוצת הטובה ביותר, הצטרפו אלינו והפכו חלום למציאות!

 

אם גם לכם היום הקל היה אתמול, אם גם בכם היכולת הנחישות והמטרה לשרת מול הנועזים ביותר, הצטרפו לאדרנלין כושר קרבי והפכו חלום למציאות:

השם שלך (חובה)

מספר פלאפון: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך