אימוני כושר וספורט בחוף הים

לא אחת הוכח הקשר הישיר שבין פעילות גופנית ובין בריאות. כיום המודעות עלתה, מה שמביא יותר ויותר אנשים לדבוק באורח החיים הבריא המגלם בתוכו פעילות גופנית מגוונת המתפרשת על כל ימות השבוע. ישנם אלו המגדילים לעשות, ובוחרים לערוך את האימונים הגופניים שלהם במקום החביב כל כך על רבים: בים. אם חשבתם שהים נועד רק לרחצה בימי הקיץ חמים, כדאי שתשאלו את אלו שכבר הפכו את חוף הים למקדש אמיתי של ספורט.

האפשרות להתאמן בחופי הים מאפשרת למתאמנים תפאורה טבעית שאין דומה לה, אוויר נקי ורוח נעימה. תתפלאו לגלות כמה קל לשלב התעמלות גופנית בחופי הים, וכמה סוגי ספורט שונים רלוונטים ללוקיישן זה.

 

הליכות בוקר

כושר בחוף הים

לצד אימוני הכוח ואימוני האירובי הקדחתניים, ישנם אלו שבוחרים לבצע הליכות ארוכות. כיום במרבית הערים ישנן טיילות ארוכות ונפלאות, המאפשרות להולכים תנאים נוחים ובטוחים. יחד עם זאת, בערים בהם יש ים, בוחרים ההולכים לבצע את הליכת הבוקר שלהם בו. חופי הים הם לוקיישן מושלם לבצע את הליכת הבוקר, ממש רגע לפני שיוצאים אל שיגרת היום, הטלפונים ולוחות הזמנים.

האפשרות לבצע את הליכת הבוקר בחוף הים, מעניקה לכם מעבר למימד של בריאות הגוף, גם מימד של בריאות הנפש. חוף הים מעניק לרבים שלווה ורוגע, כך שאתם נהנים מכל העולמות בביקור בודד בחוף הים.

 

כדור-עף חופים

אחד מענפי הספורט החביבים ביותר על גדולים ועל קטנים גם יחד הוא הכדור-עף. בעוד ישנם ענפי ספורט ההולמים שכבות גיל מסוימות, ענף הכדור-עף ביסס עצמו כספורט לכל המשפחה ולכל המינים. כיום, בחופים רבים דאגו לתשתית המתאימה, וכך ניתן לערוך אימוני כדור-עף בקבוצות. בחופים הללו, תוכלו להנות מרשתות ומשטח נוח למשחק.

במקום לשחק במגרשים הסטנדרטים, תהנו מחופי הים וממזג האוויר הישראלי המאפשר שהייה תחת כיפת השמיים. בחופים המסודרים בהם גם ישנה תאורה, תוכלו להנות מהספורט המהנה גם בשעות הערב, ולהפוך את בילוי הקיץ שלכם לבילוי ספורטיבי במיוחד שיעשה לכם רק טוב.

 

בחופש הגדול, גם לילדים מגיע

החופש הגדול ממש עוד רגע כאן, מה שאומר שההרשמה לקייטנות בשיאה והילדים מחכים בקוצר רוח למנת הכייף השנתית שלהם. אחד ממקומות הבילוי החביבים ביותר על ילדים בחודשי הקיץ הוא הים, כך שתשמחו לגלות שניתן להעניק להם מנה גדושה של הים, המקפלת בתוכה גם ערכים, מסגרת, כושר גופני וחינוך.

כיום קיימות קייטנות גלישה המבקשות להעניק לילדים בחופש הגדול מימד כפול: גם כייף ויציאה מהשיגרה, וגם ערכים לימודיים. לימוד גלישה הוא לימוד מאתגר, המצריך מהילדים להשתחרר מפחדים ולהתמודד מול אתגרים, תוך שיתוף פעולה וסיוע לחבריהם. קייטנות גלישה הפכו חביבות במיוחד על קהל הילדים, המבקשים ליצור חוויה שונה ומאתגרת מהקייטנה השנתית שלהם. הקייטנות מתאימות גם לבנים וגם לבנות, ומעניקות להם כלים להתמודדויות בים ומחוצה לו, משפרים את הביטחון העצמי ומדגישים את ערך החברות.