חניך סיפור הצלחה | סיירת מטכל – אדרנלין כושר קרבי

סיפורו של ג' | סיירת מטכל | אדרנלין כושר קרבי

 

אבא: תקשיב יש לו  מה שצריך, הבעיה היא שהוא חסר ביטחון, הבעיה היא שהוא לא מאמין בעצמו..
מאמן : אל תדאג, את זה כבר תשאיר לנו, אנחנו מעבר לעוד קבוצת כושר קרבי!


האימון הראשון לכיוון סיירת מטכל

הוא הגיע לאימון הראשון כאשר המאמן שאל אותו לאן הוא רוצה להעפיל, לאן הוא מכוון להגיע

ג': (בחוסר ביטחון מוחלט) למקום טוב, לאחת הסיירות אני מקווה…יש לי סך הכל חודשיים וחצי …
מאמן : לאן? אתה רוצה להתחיל להצליח, תתחיל להתמקד, לא תצליח ללא זה
ג': הוא לחש, סיירת מ..
מאמן: תרים את הראש, תסתכל לי העיניים ותגיד בקול, זה מתחיל היום, וזו המטרה שלך,חודשיים וחצי מהם תעפיל לסיירת מטכל, בפעם הבאה שאשאל אותך לאן, אתה תשאג " היחידה"
ג': …

האימון המשיכו והם יחד איתו , מאימון לאימון הוא השתפר, אך אם זאת קו המחשבה נשאר זהה להתחלה…עד לאותו רגע מכריע!


נקודת המפנה לגיבוש היחידה

מאמן: שימו לב, כולם מעגל סביבי, זוז !

הוא סיפר להם על עצמו ומאיפה הוא הגיע( משפחה מפורקת), הוא סיפר להם שלא היה מי שיאמן אותו או יאמין בו, האו סיפר להם  איך הוא הצליח וכמה הם זהים,  הוא הודיע להם בריש גלי כי הוא נמצא פה כדי להנחות אותם, כדי להוכיח להם כמה הם גדולים, להכין אותם ולהפוך אותם למעבר לראויים לשרת  כלוחמי הסיירת הבאים!

" מה שאתם עוברים איתנו, אין מי שעובר בארץ ובכלל, הגעתם אלינו אפרוחים והיום פרשתם כנפיים, היום אתם נשרים, אם כל אימון שעובר אתם משדרים יותר עוצמה וחוזק, מכל אימון שעובר אתם מבינים מהוא קושי ומותחים אותו בכל פעם מחדש, זהו הכוח שלנו, זוהי היכולת שלנו, ואלו הם אנחנו, לא נולדנו גאונים, נולדנו ממוצעים, ומה שיפה בכך הוא שגאון טוב בכל דבר, אבל שאדם ממוצע מתמקד על תחום מסוים אין טוב ממנו, מהיום אתם הדבר הכי חזק בעולם הכושר הקרבי, המתגבשים האבסולטים לוחמי יחידות העלית הבאים, יש?!

חניכים: יש!


יום השדה הצהלי- או במילים המוכרות לכולנו, יום סיירות

יום הסיירות הגיע ואיתו השיחה שלפני

מאמן: אתה הולך לשם לנצח, אין מוכן ממך, לא ברמה המנטלית המחשבתית שלא לדבר על הפיזית
ג': בלי נדר
מאמן: תקשיב לי טוב ופתח את האוזניים, אתה לא חוזר לפה בלי הגיבוש ביד, אתה לא ראוי לפחות מזה , לאן אתה מכוון?
ג': מטכל !
מאמן: מצויין,  צא והשמד!

הוא יצא ליום הסיירות וחזק אם הגיבוש המיוחל, מפה הסיפור היה שונה לגמרי, הוא הבין מהי הרמה שלהם לעומת השאר, הוא הבין כמה ידע הם צברנו שאין לאף אחד אחר, הוא הבין שאין שני לו, והפעם מבחן התוצאה הוא מה שבנה את הביטחון להסתער ולהעפיל!


סאגת הגיבושים – לגיבוש מטכל

 

מנכל: ברוכים הבאים לסאגת הגיבושים של אדרנלין, אתם נכנסים לתקופה הקשה ביותר בחייכם אם בכלל, תקופה שלא יורדת מטירונות יחידה במסלול של הסיירות המובחרות, תקופה שרק אתם מסוגלים לשרוד, אם יש בכם ניצוץ של פחד שיעצור אתכם בהמשך, זה הזמן לקחת צעד אחורה ולתת למישהו אחד את המקום ביחידה .. זוהי האפשרות היחידה שאני נותן לכם להתחרט וללכת..
חניכים: הם מיקדו מבט שאמר הכל, אנחנו פה להישאר!

סאגת הגיבושים החלה ואיתה העייפות, התשישות, הלחץ,, השאלות, ובעיקר הפחד לא לעמוד בקצב של גיבושי היחידה!
ג': סאגת הגיבושים הסתיימה בגיבוש אדרנלין, הדבר הקשה ביותר עשיתי, אפילו יותר מגיבוש מטכל, חטפתי שם סטירה רצינית אבל המזל הוא שחוויתי זאת שם, כי זה מה שהביא אותי מוכן לגיבוש היחידה!


גיבוש מטכל

השיחה שלפני הגיבוש: הוא ישב איתנו והסביר לנו נקודה שעדיין לא הכרנו.

" חברים, עימנואל מורנו, יוסי גי'נו, דור וינברג וכל גיבורי ישראל- הם הדמויות הידועות ביותר שיש בעולם היחידות המיוחדות, אני מעריך ומעריץ אחד אחד מהם אבל מאידך אני מבין שאנחנו לא יורדים מהם, הם מי שהם בזכות החיים שגילגלו אותם לאותם המקומות, הם הסיפור שאתם שומעים עליו בגלל שהחיים זימנו אותם לשם, כי היה מי שנלחם איתם שעליו לא שמענו, אנשים שמסתובבים בנינו, אז מדוע דווקא עליהם שמענו? כי מישהו אחר בחר להעצים אותם, כי הם נתנו לו את האפשרות לכך בזכות הרוח שלהם!  עכשיו זהו התור שלכם, לכו ותעצימו את עצמכם, לכו לשם ותנו לביצועים שלכם לדבר במקומכם, לכו לשם והפכו לסיפורי ההצלחה עליהם נשמע מחר, כי החיים זימנו את הרגע שניפגש ונתנו לי את הזכות לאמן אתכם ולהעניק לכם את הכלים שמאפיינים את כל גיבורי ישראל, החיים נתנו לכם את האפשרות להיכתב בדפי ההיסטוריה של מדינת ישראל והעולם בכלל, לכו לשם ותנו להם להבין מהי הרוח שלנו, שלכם!

הם יצאו לגיבוש… הם יצאו אחד אחרי השני..כדי להתמודד עם הגרוע מכל

יום חמישי 15/11/2018 זו הייתה ההודעה שבישרה עתיד שלם :
ג': רציתי להגיד לך תודה רבה, על הדרך והתהליך, רציתי לומר לך תודה על הביטחון והאמונה שהחדרתם בי שגרמה לי לטפס ולעמוד על הפסגה אליה כיווני, סיירת מטכל!

יחד איתו התקבלו עוד שלושה חניכים לסיירת מטכל ואחד לשלדג, אלו הם התוצאות שלנו!

אנחנו אדרנלין כושר קרבי ליחידות המיוחדות, היחידים!

 

אנחנו לא עוד קבוצה שמגיע אל מנת לבנות בכם כושר גופני או כדי למכור לכם סיסמאות ומשפטי מפתח, הגענו לעבוד קשה, לירוק דם יזע ודמעות, הגענו כדי להפוך אתם לאגדות חיות ומעבר לכך, למנהיגים הבאים, אבל לא כולם יזכו, רק מי שיהיה מספיק אמיץ וחכם להצטרף אלינו, רק מי שבאמת הגיע עם הרוח הנכונה להפוך לאדם הבא שיעמוד על הפסגה!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך