מתי כדאי להסתייע בשירות של מאמן כושר אישי?

לא אחת הוכחה היעילות הרבה שבאימוני הכושר האישיים. כאשר מתאמנים בפורמט אישי, הרי שמבצעים אימונים המתרכזים אך ורק במתאמן אחד, ולא בקבוצה של מתאמנים. כיום, יותר ויותר אנשים מבקשים להתאמן בפורמט כזה של אימון כושר אישי, כאשר יש להם מטרה ספציפית שבה הם ירצו לעמוד. כך קרה שזוגות כמה חודשים לפני חתונתם עורכים אימונים זוגיים עם מאמן כושר אישי, שמיניסטים לפני הגיוס שלהם משפרים את היכולות שלהם על מנת להתקבל ליחידות העילית, וגם אנשים המבקשים להיכנס לשיגרת הכושר מסתייעים במאמן פרטי.

 

המירוץ לשמלת הכלה

מאמן כושר

ידוע לכל שביום החתונה החתן והכלה רוצים להראות במיטבם. כך זוגות רבים הפכו להיות הלקוחות הקבועים והנאמנים של מאמני הכושר האישיים, בעת שהם מבקשים לערוך אימונים אישיים על מנת להשיל כמה קילוגרמים לפני החתונה. לרוב מדובר על אימונים הנערכים כשלושה חודשים לערך לפני החתונה, כאשר ישנה מטרה ברורה וכך גם קל לסמן אותה ולעמוד בה. ישנם זוגות העורכים את האימונים בפורמט זוגי, אך כמובן שגם ניתן לערוך את האימונים בנפרד בפורמט אישי לחלוטין. מה שבטוח, בחתונה שלכם אתם תהיו בגיזרה עליה חלמתם.

 

משפרים ביצועים לפני הגיוס לצבא

עוד רגע אתם מסיימים את הלימודים בתיכון, וכעת המטרה שלכם היא לעשות שירות משמעותי ככל הניתן בצבא ההגנה לישראל. החלום של לא מעט נערים הוא לשרת ביחידות העילית של צה"ל, ואחת הדרישות היא לעמוד במבחני הכושר הנוקשים והמאתגרים. כשם שלומדים למבחן בהיסטוריה על מנת לצלוח אותו, הרי שיש גם ללמוד למבחן המבקש לאמוד את היכולות שלכם. לכן, לפני המיונים ליחידות העילית, תוכלו להסתייע בשירות של מאמן כושר אישי, לשפר את ההישגים שלכם, למתוח את קצה גבול היכולת, להעניק לכם טיפים, ולדמות סיטואציה של מבחני מיון כמו אלו הנערכים בצבא. הכנה שתערך בפורמט של אימון כושר אישי תעניק לכם ביטחון ותכין אתכם על הצד הטוב ביותר.

 

רוצים להכנס לשגרה של כושר

הגיע הזמן לדבר על הפיל הקטן שבחדר: לא מעטים אלו החוששים מאד מפעילות גופנית. כולם מודעים לחשיבות הגדולה של הפעילות על הבריאות, כולם מודעים לכך שכשהתוצאות מתחילות להופיע – אין תחושה טובה מזו, וכולם גם יודעים שבעת שמתחילים, מכאן כבר הכל זורם וקל. יחד עם זאת, ההתחלה, כמו כל ההתחלות, קצת יותר קשה. לא אחת הוכח כי הפעילות הגופנית לא רק מטיבה עם הגוף, אלא גם עם הנפש, בעת שבעת האימון מופרשים למוח הורמונים המעלים את מצב הרוח. אם כן, נדמה שהפעילות הגופנית רק מטיבה. לכן, בעת שאתם רוצים להיכנס לשיגרה של אימונים, מאמן כושר אישי הוא המענה בשבילכם. תכנית ייחודית המתאימה רק לכם תעלה אתכם על דרך המלך ותעניק לכם את את הסיפוק האדיר שבאימונים.