שירות צבאי משמעותי מתחיל באימונים

כבר עם קבלת הצו הראשון, היה ברור לכם מעל כל ספק כי אתם רוצים לבצע שירות משמעותי בצה"ל. ידוע כי כל חייל בכל תפקיד תורם למערך הכולל, אך באותה הנשימה ידוע כי אלו המשרתים ביחידות הקרביות – מבצעים עבודת קודש המצילה חיים ומאפשרת לאזרחים בעורף לחיות את חייהם בביטחון ובשקט. על מנת לצלוח את מבחני הכניסה אל היחידות המובחרות של צה"ל, הרי שצריך לעמוד במבחנים רבים, כאשר אחד מהמבחנים המרכזיים הוא מבחן הכושר הגופני. רגע לפני שאתם מזומנים אל מסעות הגיבוש ומבחני הקבלה, דעו שתוכלו להתכונן אליהם על הצד הטוב ביותר עם תכנית יעדים אישית בעזרת מאמן כושר אישי.

קשה באימונים, קל בקרב:

בעת שאתם חוברים אל מאמן כושר אישי העוסק באימון למבחני הכניסה אל היחידות המובחרות, אתם מתאמנים אימון ממוקד המתאים למבחנים הנערכים בצה"ל. ברור כי בעת שמתאמן מגיע לאימון כושר אישי, בוחרים בתכנית אימונים המתאימה לו על פי צרכיו, אך כעת, עם הרצון שלכם לקחת חלק ביחידה מובחרת של צה"ל – הרי שאתם צריכים להתאים את עצמכם לצרכי המערכת. חשוב מאד להגיע מוכנים ולדעת לקראת מה אתם הולכים, ובעזרת תכנית יעדים אישית בעזרת מאמן כושר אישיאתם יכולים להיות בטוחים כי תגיעו משופשפים היטב.

מותחים את גבול היכולת

כאשר אתם מתאמנים לבד, הרי שאתם עוצרים את הפעילות שלכם בעת שאתם מרגישים כי אינכם יכולים להמשיך עוד. בצה"ל, רוצים למתוח את קצה גבול היכולת שלכם ולקחת אתכם לקצה על מנת לדמות מצבים אפשריים ברגע האמת. כך, בעת שאתם מתאמנים לקראת הגיבושים ומבחני הקבלה השונים בפורמט של תכנית יעדים אישית בעזרת מאמן כושר אישי, אתם נוגעים בקצה גבול היכולת שלכם וכובשים אותו. המטרה היא להגיש אתכם כמה שיותר מוכנים למבחנים השונים, על מנת לאפשר לכם לצלוח כל מבחן פיסי.

עומדים במשימות, מתמודדים עם מקרי בוחן

תכנית אימונים שכזו המתבצעת טרם הגיוס או טרם ימי הגיבוש, מכינה אתכם על הצד הטוב ביותר! התכנית הזו למעשה מפגישה אתכם עם משימות שלבטח תפגשו בימי הגיבוש, אתם תתמודדו עם מקרי בוחן שונים, עם אתגרים פיסיים רבים ועם עמידה בזמנים. אם המטרה שלכם היא לצלוח את מבחני הכניסה של היחידות המובחרות בצה"ל, הרי שפורמט אימונים כזה חיוני לכם ויבטיח כי תעמדו בתנאי הסף השונים, שחלקם מחמירים מאד.

אימון מנטלי לצד אימון אישי

באימונים שכאלו לא שמים דגש על החוזק הפיסי שלכם, אלא גם על החוזק המנטלי שלכם. נפש חזקה הפועלת בגוף חזק היא המפתח להצלחה, ולכן מעניקים לכם כלים לעבודה עם ה"מיינד" על מנת לחזק את הגוף בעת שהוא זקוק לכך. העבודה המנטלית חשובה מאד ובעת שהיא מועברת על ידי מדריכים עם ניסיון ועם תכנית אימונים פרטנית, אתם יודעים שהפקדתם את המשימה החשובה שלכם בידיים הטובות ביותר. בהצלחה!