"כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת", אדרנלין

אדרנלין חברה לכשרות וכושר קרבי , היא החברה המובילה והבלעדית בענף לה קורס ההכשרה היוקרתי ביותר בארץ להכנה ליחידות המיוחדות של צה"ל לפני גיוס ומשרד הביטחון  לאחר שיחרור משירות סדיר כאחד.

קורס ברמה הגבוה ביותר לו התכנים המקצועיים והמורכבים בתחום תחת הקווים המנחים את החברה המובילה בישראל, העבודה החדה, הפרטנית והיחידה אשר תכין אתכם לשירות ביחידות העלית של צבא ההגנה לישראל, אשר לה סניפים בפריסה ארצית המתנהלים כצוותים יעודים בלבד.

האימונים נעשים על ידי מאמנים מוסמכי "וינגייט", יוצאי היחידות המיוחדות של צה"ל ומשרד הביטוח ופיקוח חובשים מוסמכי מד"א וצה"ל כאחד.

תוכניות האימונים נבנות על בסיס מידע הנרכש מימי סיירות, גיבושים ומסלולים של בוגרים בשירותם הצבאי ועל בסיס מידע שמתקבל ממאמנים המתפקדים בצה"ל כמגבשים או מהיחידות המדוברות היות ואנו עובדים בשת"פ מלא למול צבא ההגנה לישראל.

התוכניות נבנות במערך של איסוף מידע וניתוח סטטיסטי מדויק של רמת המתגבשים בכל מחזור, האקטים והקריטריונים המבוקשים, אופי הלוחם אותו מחפשים המגבשים לבניית הצוותים הקרובים ואף דפוסי ההתנהגות שלהם.
בנוסף לאימונים המתרחשים בקבוצות, המדריכים בצוות מתייחסים לכל חניך באופן פרטני ובונים לו תוכנית אימונים אישית אותה הוא מבצע בליווי המאמן האישי במטרה לשפר את הנקודות הספציפיות אותן דורשת היחידה אליה הוא רוצה להגיע.

כמו כן, עוברים החניכים ניתוח ממוקד ובו נקודות לחיזוק ולשימור המתקיים בכל אימוני שיגרה וימי השיא של החברה , וזו כדי להבטיח שיפור מהיר וחד.

כמו כן, לקבוצה קבוצות איכות יעודיות ליחידות המיוחדות מעבר למערך האימונים הרגיל אשר מטרתם הוא לדמות את התכנים אשר יעברו החניכים במיונים ואף במסלול עצמו. 

חשוב לציין כי אנחנו פועלים במתכונת של צוותים ביחידות המיוחדות, צוותים איכותיים של אנשים שמחפשי למקסם את עצמם ולשאוף קדימה, ולכן כל ארבע חודשים יעברו החניכים וועדות הדחה למולנו בדיוק כמו ביחידות המיוחדות של צה"ל אשר הקריטריון העיקרי שבהם הם רף הרצינות וההתמדה אשר הצבנו למול חניכנו, אנחנו הקבוצה המובילה בתחום והיחידה שמתעסקת בהכנה ליחידות המיוחדות, שהרי הפכנו את אותן יחידות לדרך חיים, אבל איננו קוסמים ולכן מי שמגיע אלינו מגיע לעבוד קשה, כי רק עבודה קשה והתמדה יתגברו על כל כישרון ויכניסו אתכם לאותן יחידות העלית של צבא ההגנה לישראל!
לסיכום: אתם תגיעו אלינו עם רצון, אנחנו כבר נדאג להפוך אותו למציאות.


היעדים שלנו:


הכנה פיזית ומנטלית לקשיים ולעומסים שידרשו מהחניכים בימי והסיירות והגיבושים .

שבירת מחסומים מנטליים וחיזוק הביטחון והאמונה העצמית של חניכים.


חייל קרבי

היחשפות למתארים ולגישה צבאית שיכינו את החניכים לכל תחריש לאחר גיוסם.

הענקת מידע ואינדיקציה לזימונים ומיונים שונים שחניכינו עתידים לעבור.


הענקת יכולת חשיבה רב גונית במצבי קושי ולחץ.

ההצלחה שלכם!


דברי מנכ"ל אדרנלין


‫אנחנו היחידים שהכינו, שמכינים ויכינו ליחידות העלית של צה"ל וללא עוררין!

הגעתי מהמקומות הקשים שראתה המדינה, הפכתי למי שאני בזכות אמונה עצמית, עבודה קשה ומחיר כבד שאותו שילמתי בעקבות חוסר ידע ונסיון, כך הפכתי למי שאני היום, מנכל אדרנלין כושר קרבי, אבל אני הייתי מהבודדים שהצליחו והעפילו! היום צריך שיהיה מי שיאמין וידחוף קדימה ובצורה הנכונה, היום צריך אותנו!

גם בתקופה שלי אלו שכן קראו לעצמם כושר קרבי, היו קבוצות ממוסחרות שהדבר היחיד שהם עשו זה לדבר בסיסמאות להתחייב לכלום, לכתוב עוד ספרון או סירטון בהם הם מדברים על שירותם מרקיע השחקים, הבעיה שאליה הם לא שמו לב היא שהפעם לא מדובר בהם, אלא בכם! ממש כמו היום, רק שהיום זה הפך לתופעה גרועה יותר!

אלו היו בני הנוער במקום ממנו גדלתי שפקחו את עייני בהבנה שהגלגל ממשיך להתגלגל רק שהפעם המצב חמור יותר, כל "המי ומה" שהשתחררו משירות הצבאי עם קצת רקורד שיש לחצי מאיתנו החליטו לפתוח כושר קרבי ולגרום להורים ובני נוער כאחד לזרוק עתיד שלם במחשבה שהם עושים את הצעד הנכון, זו היה הנקודה בה הבנתי שהגיע הזמן לפתרון, ואני היחיד שמסוגל לו!

אנחנו לא עוד קבוצה שמדברת בסיסמאות או תשנה קו מנחה כדי ״למשוך״ אתכם אלינו, אנחנו קבוצה ממיינת שלוקחת לא את הטובים, המהירים או החכמים ביותר אלא את הנחושים ביותר, אלו שהגיעו לעבוד קשה, שלהם מטרה מול העיניים והיא שירות ביחידות העלית של צה״ל, כי את שאר האלמנטים האחרים אנחנו כבר נבנה בכם מאפס.

אנחנו הקבוצה היחידה אשר היסודות שלה נבנו ע"י היחיד שהיה מסוגל להכין ליחידות המיוחדות, הוא וצוות המאמנים הטובים ביותר שראה התחום, כל אחד יכול לצאת בהצהרות ״ולהכין ל..." שהרי הבינו שהנוער הצביע הרגלים לכיווננו, אבל בואו נשים רגע את הקלפים על השולחן, רק אנחנו מסוגלים באמת להביא אתכם אל היעד!

הורים יקרים, הוא היחיד שהגיע והתחייב, היחיד שהבין שמדובר בשליחות ונכנס למקומות הנמוכים ביותר כדי להוציא עוד בן נוער, אדם אשר ממשיך להעמיד אלפי נערים על הרגליים ונמצא בקשר עם אותם יחידות מיוחדות אשר פונות אליו בבקשה להחזיר עטרה ליושנה, משום שמספר הגיוסים הולך ומצטמצם ומנגד, הוא היחיד שעמד במבחן התוצאה ללא מילים ריקות והבטחות שווא, ללא פזילה לצדדים ומילים שנזרקו באויר, היחיד שהצליח להרכיב את הנוסחה המנצחת!

וכמו ששמעו מי שהעזו לעמוד למולו: איך אנשים רגילים כמוכם, יכולים לנצח להקה של זאבים?!

אנחנו אדרנלין, הלהקה המשפחתית, החמה והאוהבת ביותר אבל מנגד החזקה העוצמתית וזו שלא תיתן לאחר לגעת בחולמם של החניכים האדירים שלנו, שירות ביחידות החוד של צבא ההגנה לישראל. 

 


דבר המנטור


לחברי "אדרנלין" הנפלאים,

קיבלתי זכות גדולה כאשר מייסדי הקבוצה פנו אליי שאתן לכם חוכמת חיים והשקפה של לוחם וותיק ומפקד צוות מסיירת מטכ"ל.

אין דבר יותר חשוב בגילכם הצעיר מלקבל עצות מהדור הוותיק יותר, מההורים שאוהבים אותכם, ממורים טובים ואנשים אחרים שכבר עברו כברת דרך ארוכה ויכולים לתת לכם בסיס בריא ודרך כדי להגיע לאן שאתם רוצים בעתיד, להצליח ולנצח.

שום דבר בחיים לא תקבלו אם לא תילחמו בשבילו.

על כל גבעה, הר ועמק בארץ שלנו נלחמו כבר לפנינו ונפלו לפנינו, כדי שנוכל לבנות בית, כפר, עיר ומדינה.

המאבק הזה עוד לא נגמר - האויב לוטש עיניים חומדניות לארץ היפה והמודרנית שלנו והשנאה והקנאה שלו אלינו רק הולכת וגדלה.

אם לא נהיה מוכנים להלחם על ארצנו, כמו בימי אבותינו או במלחמות שכפו עלינו האויבים מ-1948, לא תיהיה לנו מדינה כלל.

אם לא נבין את הקשר העמוק בין ארץ ישראל לעם ישראל  - לא תהיה לנו מוטביציה אמיתית להלחם ולנצח.

המרוץ שלנו הגברים בחיים מתחיל עוד לפני שאנחנו נולדים - כבר לפני הלידה מתחיל "המרוץ הגדול" - קרוב ל 300 מיליונים של "חיילים" שמתחרים בינהם על ביצית אחת בלבד.

כל אחד מכם היה חייב לנצח במרוץ הזה כדי להיות כאן היום - כך שכולכם כבר מנצחים.

כל אחד מכם יכול להמשיך לנצח כמו שכבר ניצחתם מיליונים לפני כן.

אבל המירוץ לחיים שלכם ושל עם ישראל טרם הסתיים - לעמל יולדנו. הזמן קצר והמלאכה מרובה .

מי שיקח את עצמו ברצינות עכשיו, בשלב מוקדם בחייו - יגיע מוכן יותר לקרב הבא ולמבחן הבא.

כחלק אינטגרלי מצוות אדרנלין, אשמח ללוות כל אחד מכם לאורך ההכנה לגיוס ותוך כדי השרות - אם תחפצו.

אין לי זכות גדולה מזו.

בכבוד רב,

עוזי ביטון סרן מילואים

עוזי ביטון מנטור אדרנלין