מדריכים | יחידות מיוחדות בצה"ל

אדרנלין מדריכים

הגיע הזמן להכנס לגיבושים של הסיירות והיחידות המיוחדות של צה"ל, רק שהפעם אנחנו מכניסים אתכם דרך עיני המגבש והמתגבש כאחד, זוז

נגמרו המשחקים,הספירה לאחור החלה, ואלו אתם שמתמודדים נגד הזמן !

חברים אתם רגע מלהתגבש מול שלוש מאות מתגבשים ביום הסיירות המתקרב, אתם רגע מגיבושי היחטיות לחטיבות הקומנדו אשר מונים כארבע מאות לוחמים שהגיעו להילחם על התואר והתפקיד המיוחל.


אדרנלין כושר קרבי ליחידות מיוחדות, התחלנו עבודה!


לפני כל שינוי במתכונות הגיבושים בצה"ל נערכת ישיבת מאמנים למול המנכ"ל אשר הדגשים בה ברורים לכולם-התמקדות במיונים הקרובים בדגש על יום הסיירות והיחטיות של חטיבות החי״ר ע״י תוכניות אימוני שיגרה חוצי גבולות בליווי ימי סימולציה פרטניים המכילים את התכנים העדכניים ואף העתידים הידועים רק לנו במבנה מיוחד אשר ייסד המנכ״ל ובו הכלים אותם ייצר בעצמו היודעים רק לו ולצוות המאמנים שלנו.

זוהי מתכונת שונה מכל מה שעברתם עד היום אשר מתעדכנת ברגעי אמת ממידע הנאסף מהשטח ועולה על הדף, מתכונת אימונים שלא מתאימה לכל אחד ומיועדת להפריש את מי שאינו נחוש!


 

אז מהו הקו המנחה של כל גיבוש, אלו תכנים תדרשו לעבור ומהם הקריטריונים אותם מחפשים המגבשים. מוכנים, זוז!

 
 

מאות בוגרים לא טעו- אנחנו היחידים אשר הצלחנו להעפיל למאה אחוזי הצלחה ללא נפיל אחד, כי לנו הנוסחה המנצחת, כי רק אצלנו תבינו מה היא המטרה וההכנה אליה, רק באדרנלין תבינו מה הם אותם הקריטריונים שמבקשות יחידות ההתנדבות ומה עומד מאחוריהם, כי אנחנו הבלעדיים אשר העזו להתמקצע על הפסגה ולנצח!