אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות

הליכי המיון של יחידת הימ"מ והגידעונים | שלבי הוועדות | גיבוש הימ"מ וגיבוש הגידעונים והקווים המנחים את יחידות החוד של משטרת ישראל  

המיונים ליחידת הימ"מ והגידעונים, יוצאים לדרך 

 

שימו לב חברים כי לראשונה בתולדות המדינה, הגענו, חברת ההכשרות הטובה בעולם וזו כדי לבצע סיקור מלא ממוקד ומסודר לכל מבקשי יחידות החוד של משטרת ישראל ממידע פנימי וחוני ליחידות אלו אשר יעניק לכם את הקווים המנחים והידע הכללי והייעודי ביותר ליחידות איליהן אתם מבקשים להעפיל, מרגע זה ואילך חובת ההוכחה היא עליכם.


אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות


מזה זמן אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות מבצעת קורסים סגורים וברמה הממוקדת ביותר להכנה ברמה הגבוה מכל של מועמדינו  למיוני של יחידת הימ"מ ויחידה 33, ***** מיונים במספרם אשר אותם יעברו בודדים בלבד וזו תחת הכשרה מאין כמוה למול בוגרי יחידות הקצה של משטרת ישראל ובמתכונת קורס מבוקרת ומסודרת מאין כמוה אשר מבטיחה את אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל ולה עבר חסר תקדים שלסיפורי הצלחה והעפלה.

בעוד רגע אתם תצאו להתמיין מיוד חד פעמי ליחידות העלית של משמר הגבול והמשטרה הכחולה וזו תחת הידיעה כי לא תינתן לכם הזדמנות שניה.

אי לכך ובתאם לזו, בחרנו לחשוף בפניכם פרטיים מהותיים אשר יהוו כלי עזר, ידע ונסיון תאורטי לאמוד במייונים מסוג אלו וברמה הגבוה מכל.

כמו כן, קחו בחשבון כי את הפרטים המהותים אנו נחשוף אך ורק למשתתפי הקורס.  


 

מהו הקו המנחה של גיבוש הימ"מ, אלו תכנים תדרשו לעבור בגיבוש השני של יחידת הגדעונים, כל זה ועוד תמצאו במאמרים הבאים.

 
 

 מועמדי אדרנלין לא טעו 

אנחנו היחידים אשר הצלחנו להעפיל לאחוזי ההצלחה הגבוהים מכל וזו באמצעות היותנו היחידים אשר ייסדו את הנוסחה היחידה אשר תבטיח לכם את הכלים אותם ביקשתם וללא עוררין.

אם אתם מבקשים להעפיל ליחידת הימ"מ ויחידה 33, עשו זאת למול חברת ההכשרות הטובה בעולם אשר עומדת כחברה היחידה לה קורסי הכשרה בלעדיים, ממוקדים ויעודים וזו למול הגורמים הרלוונטים להם הכלים, הידע והניסיון הדרוש לכם למיוני יחידות הקצה של משטרת ישראל!