תגיעו אלינו עם רצון
אנחנו כבר נדאג להפוך אותו למציאות

תחילת התהליך באדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי 

לפני הכניסה לחברה והזכייה להיבחר ולעמוד בשורותינו יתואם לחניך אימון אליו יגיע וינותח ברמה הפרטנית ביותר לפי קריטריונים אותם בנה מנכל אדרנלין אשר יעידו על מסוגלות הנער להתאים לאחת מיחידות העלית  של צבא ההגנה לישראל ובכלל וזו על מנת לבצע מיון ראשוני אשר יעיד על החניך כמתאים או לא לעבוד תחת חסותינו, באם יעבור החניך את המיון הראשוני למולנו יתחיל את תהליך ההכשרה בקורס היוקרתי ביותר להכנה ליחידות העלית תחת החברה המובילה בתחום, להלן השלבים: 

לפני הצו הראשון

כאשר מגיע אלינו חניך לפני הצו הראשון

 1. ראיון אישי - כמו שכבר בטח הצלחתם להבין לראיון האישי יש משמעות רבה, ולכן אנחנו לא פוסחים על כך והחניך יעבור סימולציית ראיונות  למול הסגל המיקצועי שישימו דגש על הטעויות שהחניך עושה ויעבדו איתו על הגישה אותה הוא צריך לאמץ על מנת להצטיין בראיון .
 2. החניך ישלח למספר מקומות אשר ייחשפו בפניו לאחר ההרשמה לקבוצה, אשר בהם יעבור את המבחנים הפסיכוטכניים המדויקים שהוא אמור לעבור בצו הראשון.

לאחר הצו הראשון

לאחר בירור קב"א ופרופיל, תתבצע בדיקה של רמת התאמתו של החניך ליחידה אותה הוא מבקש ועל ידי ניתוח זה הצוות יפעל בכמה מישורים:

 1. עבודה בצוותים ייעודים בקורס ההכנה היוקרתי ביותר בענף ליחידות העלית של צה"ל ומשרד הביטחון כאחד. 
 2. סאגת ימי סיירות | מערך סימולציות מדויקות אשר תעברו ע"י המגבשים הפעילים וניתוח פרטני מעמיק בליווי הסגל הבכיר באדרנלין חברה להכשרות. 
 3. סאגת גיבושים | מערך אימונים המתפרשים לאורך מס' חודשים אותם תעברו למול מנכל אדרנלין והמגבשים הפעילים לפי קבוצות ייעודיות מטרה בחופף לגיבוש הצה"לי בליווי בניית תיק יכולות הכולל נקודות לשיפור ושימור  
 4. סאגת מסלול | מערך אימונים המתבצע ע"י חשיפה מלאה ללוחמי היחידות המיוחדות ביניהם בוגרינו המשרתים בתפקידי מפתח ביחידות העלית אשר יעניקו למשתתפי הקורס את תורת השטח המתבצעת ברגעים אלו בצה"ל ביניהם: קרב מגע, שדאות, ניווטים, וכדומה.
 5. עבודה במערך הסיירות | הענקת הקווים המנחים את יחידות החוד של צבא ההגנה לישראל תוך התנהלות לפי אופי יחידות אלו עד לרמת הניפוי.
 6.  מערך מנטלי | סבב הרצאות וסדנאות ע"י המומחים בתחום אשר להם ארגז הכלים העדכני והמשודרג ביותר וזו למען מתן המענה אותו משתתפי התוכנית יצטרכו להפגין בגיבושים.
 7. מערך העצמה אישית | מערך המתבצע למול מנכל אדרנלין אשר כולל בתוכו ליווי עקיף ואישי אותם יעברו החניכים לצורך הטעמת " אופי" הלוחם אותו מחפשת היחידה אליה הם מבקשים להעפיל. 
 8. סגל אדרנלין הצוות | ליווי אישי והתקשרות שוטפת למול סגל ההדרכה לצורך פתרון בעיות המלוות את המשתתפים בתוכנית.
במידה והחניך לא מתאים

במצב בו החניך אינו מתאים

 1. המלצות ושימוש בקשרי המנכ"ל והמאמנים של אדרנלין כושר קרבי על מנת להכניס את החניך למיונים המתבקשים.
 2. בניית תוכנית ב': בחירה מחודשת של יחידה אליה ישובץ החניך במידה ולא יצליח לעבור את המיונים ליחידה אליה שאף בתחילה, כולל הכנה מחודשת מבחינה פיזית ומנטלית בזמן קצר בכדי להביא אותו לתוצאות הרצויות.

לאחר הגיוס

 1. ליווי החניכים במסלולים המגוונים על ידי סגל ההדרכה באדרנלין המשרתים בתפקידי מפתח באותן יחידות
 2. מפגש של פעם בשבועיים במטרה לבצע ניתוח על ביצועיים ומתן נקודות לשיפור ויעול.
 3. הבאת בוגרים לאמן חניכים חדשים על מנת לשמר את הרעיון המרכזי שעומד מאחורי הקבוצה: אדרנלין היא משפחה.
לאחר גיוס
לאחר השחרור מצה"ל

לאחר השחרור

אדרנלין חברה להכשרות עובדת בשני ערוצים כאשר הראשון הינו מערך הכנה לצבא והשני הינו מערך הכנה לשירות ביטחון.

 1. פגישת ייעוץ והכוונה בתעסוקה ביטחונית
 2. כניסה לקורסי ההכנה יעודים של אדרנלין חברה להכשרות לאחת מהיחידות המיוחדות של משרד הביטחון או חטיבות המשטרה ביניהם: קורס אחיד - שב"כ , ימ"מ, גדעונים.