... ...
אימון ניסיון חינם וקבלת שובר של 40% הנחה לרכישת מדרסים / ציוד וביגוד ספורט ברשת SAUCONY למצטרפים!     058-7071724
   
          דרושים

גיבוש יחטיות צנחנים | דובדבן ומגלן – המדריך המלא

ברוכים הבאים חברים בן אם אתם נפילי סיירות ועברתם ראיונות או שהגעתם דרך גיבוש צנחנים ועמדתם בקריטריונים שהיחידה מציבה(מידע שניתן רק לחניכנו), אבל מוקדם מידי לשמוח  כי רק חלק מכם יסיימו את הגיבוש כמנצחים !


מה אתם צריכים לדעת עוד לפני שהתחלתם את היחטי"ות של חטיבת הצנחנים:

ראשית, היות ונכנס מודל הסיירות המורחב יש הנפצות כי הגיבוש לא ימיין יותר לדבודבן ומגלן, טעות היא בידכם, על מנת לא לפגוע בנתוני הגיוס לחטיבת הצנחנים ולהמשיך לעודד גיוס לחטיבה האדומה ישאר הגיבוש כשהוא , השינוי היחיד הוא שמספר ההקצאות ליחידות אלו הפך קטן בצורה משמעותית היות ויקחו כ-שישים אחוזים מהמלשבים דרך הגיבושים האחודים של מטכל ושייטת, ורק ארבעים אחוזים מיחטיות צנחנים.

שנית, גיבוש יחטיות צנחנים מחולק לפי יחידות, כאשר חלק אחד שלו מחולק ליחידת מגלן והגדס"ר והחלק השני למאותרי דובדבן

שלישית, גם באם לא סיימתם את גיבוש צנחנים כמאותרי דובדבן עדיין יש לכם אפשרות להיכנס ככאלו, איך לבצע זאת היכנסו למאמר: מאותרי דובדבן- המדריך המלא

כמו כן, באם התגבשתם כמאותרים ולא העפלתם ליחידה קחו בחשבון שהגדס"ר עדיין פתוח לכם, ולשם יכוונו אתכם.

עכשיו אחרי שהבנתם לאן אתם נכנסים הגיע הזמן להוציא מהכוח אל הפועל, גיבוש יחטי"ות צנחנים (דובדבן/מגלן), זוז!


שימו לב חברים כי המאמר שלפינכם מחולק לשני חלקים, האחד גיבוש יחטיות צנחנים הקו הבסיס ושני הוא הגיבוש אשר התקיים במועד האחרון וזו על מנת להעניק לכם קווים מנחים אשר מרכיבים את גיבוש החטיבה- אותם אנו מצפים מכם לזהות.

אתם תקראו את מהלך כל היום של הגיבוש ומיד לאחריו אם התבצעו שינויים בגיבוש האחרון אתם תמצאו אותם מתחת לכותרת "עדכון מגיבוש יחטיות צנחנים שהתקיים במועד האחרון"

גיבוש יחטיות צנחנים (מגלן | דובדבן ) היום הראשון | אדרנלין

צנחנים התארגנות

חוויות חניך: יצאנו מהבא"ח ,השעה 3:00 לפנות בוקר כדי שהם יוכלו להראות לנו שמהגיבוש הזה כנראה נחזור צנחנים (למי שלא הבין , הוא כבר יבין למה התכוונתי שיעמוד במקומי ).

אתם תתחלקו לקבוצות שמתנהלות ע"י שישה מגבשים סה"כ כאשר רק אחד מהם "מכתיב את הקצב " והשאר כמו שכבר הספקתם להכיר מתפקדים "כמלאכים".

תרגיל ראשון | ספרינטים
הסבר: כשישים מטרים המפרידים בניכם לבין השק שאותו תצטרכו להקיף מימין לשמאל, וככה שמענו את מילת ההזנקה לפחות עשרים וחמש פעמים , הדבר המשמעותי שאני זוכר מכל האקט הזה הוא שהוא רשם את שלושת הראשונים ובלי התרעה מוקדמת, הוא הזניק אותנו למקצה הבא.

חברים, תרגיל הספרינטים הינו התרגיל אשר איתו יפתחו כמעט כל גיבוש אפשרי וזו לאור העובדה כי זהו האקט הקשה ביותר בגיבושים לו אחוזי ההפרשיה הגבוהים ביותר מצד המלשבים, תרגיל אותו תפגשו בוריאציות שונות בעיקר בגיבוש מטכל וגיבוש שייטת, אורכו של התרגיל הינו כ..( מידע אשר נחשוף בפני חניכנו בלבד)

ישנם קבוצות שיפסיקו את הספרינטים כבר באמצע בטענה "שאתם לא רצים אלא הולכים " ומיד לאחר מכן  יורידו אתכם למקצי זחילות לפני מקומות הגעה ,כמובן שללא מנוחה בן תרגיל אחד לשני , לא לטעות חברים אלו שני תרגילים נפרדים!

תרגיל שני | זחילות
חוויות חניך: אותו מרחק אותו קו זינוק , אותה מילה מוכרת, זחילות לפני סדרי הגעה, כאשר המגבשים ידאגו להתיש את ארבעת הראשונים ע"י שליחה אחורה לפי מספר צעדים

מגבש: אתה שם מספר שלוש עשרה (אני) הרמת את הישבן, חמישה צעדים אחורה, ובדיוק שחזרתי למקום הראשון , הוא קרא לי וזו כדי להמשיך ולהחזיר אותי אחורה על מנת לשבור את רוחי .

בקורס היעודי ליחידה אותו עברתי באדרנלין חברה להכשרות הם לימדו אותנו איך להתנהל ומה המגבש מחפש באותם רגיעים מסתכלים, בעזרת הכלים האלו הונסיון שאין שני לו את התרגיל סיימתי בהובלה מוחצת ומתן דגש והעצמה מצד המגבשים על ביצועי במהלך התרגיל, גם כאשר הם פקדו עלינו את הפקודה ששינתה את כללי המשחק, "פקודת הקו"( אותה נחשוף בפני חניכנו בלבד)

וככה אתם תזחלו במשך ..דקות בזמן שהמגבשים "ישכנעו" אתכם שהחיים בצנחנים עדיפים ועליכם לפרוש .

יחטיות צחנים ( דובדבן | מגלן ) דגשים:

 • בן תרגילים ינתנו לכם חמש דקות של מנוח
 • לדאוג להחדיר נוזלים לגוף היות וזהוה כלי היחיד העומד לרשותכם אשר יקנה לכם את האפשור לאזור כוח מחדש.
 • לפעול לפי ארגבעת הדגשים למנוחה עליהם מסרנו לכולכם בקורס.

בעקבות העומס הרב משני התרגילים הראשונים אתם תצאו למנוחה בת 10 דקות שבסיומה יחלו משימות החשיבה :

משימה ראשונה | חלוקת מפה ושני מאמרים
הסבר: אתם תתבקשו לשנן את המאמרים והמפה על כל פרטיה משום שבהמשך הגיבוש הם יבחנו אתכם באמצעות שאלות ממוקדות אשר יוכיחו להם האם אתם יותר מעוד אדם חזק.

משימה שניה | בניית מבנה
הסבר: מטרת המשימה היא לבנות אות מסוימת אותה יבחרו המגבשים בן אם בעיברית או בכל שפה אחרת, כאשר עיניכם מכוסות לגמרי תוך זמן מוקצב אותו יתנו לכם המגבשים בתחילת התרגיל.

משימה שלישית | לולאה
הסבר: צירת לולאה המורכבת מזרועות המתגבשים בדרך מסויימת עליה יסבירו המגבשים

משימה רביעית | חלוקת הצוות
הסבר: מטרת התרגיל תהיה עמוד בשורה לפי לפי גובה משקל או גיל שעינכם עצומות

שימו לב : בתרגילים הקבוצתיים עליכם להוביל , אך לא לקחת את המנהיגות בכוח אלא בהסכמה מלאה של כולם וכמובן בהצעת רעיון בעל קו מנחה ברור ,  איך לוקחים את ההובלה, ומה עושים כשאין לכם רעיון מוביל , פשוט מאוד , משתמשים בארבעת הדגשים של אדרנלין כושר קרבי!

לאחר "שנחתם" בביצוע משימות המחשבה , הגיע הזמן לבדוק עד כמה אתם "נחושים" ע"י תרגילים פיזיים נוספים!

תרגיל שלישי | אלוקנה סוציומטרית "רצה"

חוויות חניך: אז הם העמידו אותנו ולפנינו שני שקים , האחד במרחק 40 מטרים והשני במרחק 70 מטרים , שתי אלונקות פרוסות לפנינו ולידם 4 שקי חול (שהם הפקלי"ם), התרגיל עצמו כמובן שהתחיל בספרינט לשק הרחוק כאשר כותבים את ארבעת הראשונים של האלונקה הראשונה ואת הארבעה של השנייה ,אלונקה גובה מותניים 2..3.. כתפיים 2..3.. ויצאנו בריצה , אז הנה הפאנצ' חברים , האלונקה והשקים רצים לשק הקרוב (40 המטרים) בזמן שהאחרים ללא הפקלים רצים לשק הרחוק ובחזרה , במידה ואחד מהם הצליח לתפוס את האלונקה בשק של ה40 מטרים חברי האלונקה שתפסו אותה בפעם הראשונה יורדים ממנה ועולים עליה המתגבשים ללא הפקלים שהספיקו לתפוס אותה .

 החלק הפיזי הפותח של היום בזה הרגע נגמר וכעת אתם נכנסים לחלק הטקטי של הגיבוש, המבחנים השכליים/חברתיים.

משימה חמישית | בניית מבנה
הסבר: משימה צוותית אשר מטרתה היא לבנות את המבנה הגדול ביותר , כאשר פקדו על בוגרינו את אותה המשימה, בזמן שכל השאר רצו לחפש אבנים הם פשוט הקימו אוהל ועמדו במשימה.

משימה שישית | בניית מבנה עמיד
הסבר: בניית מבנה בצורת קשת אשר יהיה בגבוה חצי מטר מהריצפה  עליו תצטרכו לעמוד שלוש דקות שלמות בלי שיתפרק, ועצת בוגירנו הצוות השתמש בקיטבגים שהיו הצורה של הקשת ואבנים אשר ייצבו את המבנה ובכך עמדו במשימה.

שימו לב כי התרגילים הינם מגוונים ויתכן שבגיבוש תתקלו בתרגילים אחרים אך הקו המנחה במשימות האלו הוא אחד  : הגדלת ראש וחשיבה מחוץ לקופסא !

משימות החשיבה הסתיימו וזו כדי שהם יפקדו עליכם להתארגן ולעמוד על קו ההזקנה בשנית לביצוע:


תרגיל ראשון | אלונקה סוציומטרית קלאסית

הסבר: אתם תבצעו אלונקה סוצימטרית קלאסית ללא פקלים נוספים או האפשרות לתפוס את האלונקה, אורך התרגיל הינו ** דקות, בו תבצעו כמות של ** מקצים  שיסתיימו בשבע דקות של מנוחה אשר בסופם יפתח האקט הבא!

תרגיל שני | זחילות
הסבר: התרגיל ישאר כשהו מלבד שינו אחד משמעותי, את המנוחה אתם עושים במצב שתיים וזו עד לאחרון שיחזור מהמקצה אל קו ההזנקה, אל תתנו להם להעיר לכם בעקבות התרפסות או חוסר נעילות, כל הערה תעלה לכם בעוד זמן במצב שתיים .

תרגיל שלישי | מסע יחטיות צנחנים מסע
חוויות חניך: אז מילאנו שקי חול ודחפנו לתדלים שלנו (מעין תיק ) והובלנו ע"י המפקדים לדיונה תלולה שאותה עלינו וירדנו לפחות 20 פעמים בקצב 6 , אנשים כבר היו מפורקים בשלב הזה כך שלא היו כל כך הרבה מתנדבים לאלונקה ,

דגשים | יחטיות צנחנים ( דובדבן | מגלן) 
אם עליתם על האלונקה בתחילת העלייה אסור לכם לרדת ממנה בשום פנים ואופן במהלך העלייה רק לאחר שסיימתם אותה  , רק אחרי שהגעתם לפסגה רדו ממנה ותנו לאחר לרדת איתה .

המסע יסתיים בארוחת צהריים ומנוחה לחידוש כוחות, משום שהמשך היום לא הולך להיות פשוט בכלל!

הגיבוש ממשיך חברים , אתם תסדרו "בחת" לאחר המנוחה, כאשר המפקדים יגיחו משום מקום כדי לקחת אתכם לחמש דקות הליכה בקצב שש (ריצה קלה) למקום אחר שבוא יוכיחו לכם שעד עכשיו הגיבוש היה קייטנה אחת גדולה!

תרגיל ראשון | ספרינטים
הסבר: כמו הזחילות, גם התרגיל הזה ישאר כשהו למעט שינוי משמעותי אחד, את המנוחה בן הספרינטים אתם תבצעו שוב במצב שתיים תוך כדי שאתם מפמפמים שכיבות סמיכה (דבר שיעייף אתכם ליציאה לספרינט הבא), שלושים דקות של עשרים ספרינטים שלאחריהם שוב תצאו למנוחה של 7 דקות .

תרגיל שני | זחילות.

היות ואתם חיילים בצה"ל הבריאות שלכם חשובה לכם , לכן לאחר 2 אקטים עצימים כמעט תמיד תצאו לתרגילי מחשבה או תרגילים קבוצתיים על מנת לתת לכם גוף שלכם לנוח(בדיעבד) ככה שלא משנה כמה אתם עייפים תזכרו שתרגיל קבוצתי מגיע בקרוב !

משימה שביעית | משימת ההרצאה
הסבר: עליכם לעמוד מול הצוות ולדבר על נושא שבחרתם במשך חמש דקות שלמות כאשר תפקיד המגבשים זה להלחיץ אתכם בעזרת שאלות והחלפות נושאים לפי מצב הרוח שלהם (נושאים שהם ידאגו שלא יהיה לכם שמץ של מושג עליכם )..

חוויות חניך: אז זאת הסיבה שאני מוצא לנכון שבגללה לא צריך להתגייס לצה"ל בנוסף..
מגבש: דבר איתי על למה מספר התאונות בכביש 6 הוא הגדול ביותר מבין כל הכבישים בארץ..
חניך: מספר התאונות בכביש 6 הוא הגדול ביותר מהסיבה ש..(מה שהמגבש לא ידע הוא שלמדתי את טכניקות להרצאה מול קהל  באדרנלין שאותם יישמתי כגון: ***** ****, שהפכו את ההרצאה שלי למרתקת ביותר , ממליץ לכם להצטרף וללמוד מהטובים ביותר.

משימה שמינית | הרצאה (יחודית)
הסבר: מיד לאחריה תהיה הרצאה שרק בודדים יזכו להעביר , בודדים אשר יבחרו המגבשים בטענה שהם מחפשים לשמוע את הנושא המעניין ביותר, תתחילו להיות יצרתיים חברים !

משימה תשיעית | חפירת בור 

הסבר : לפניכם אקט המזכיר לא מעט את גיבוש מטכל האחוד , חפירת בור אישי וקבוצתי !

חוויות חניך: הבור שלך יחסית גדול כמה פעמים חפרת בבור של הקבוצה שאל אותי המגבש.
חניך: כל עשר פעמים של חפירה של הבור הקטן רצתי לבור הגדול ונתתי 20 בו .
מגבש: ועדיין הצלחת להוציא בור כזה גדול, אתה בטוח שלא התבלבלת בספירה אולי זה היה ההפך?
חניך: בטוח המפקד .
מגבש: בסדר, רשם הסתובב והלך עם פני פוקר שלא סימנו לי כלום

לאחר מכן חזרנו לאזור הבסיס ליד הגדר ששנים מתוכנו הדגימו איך להקים אוהל סיירים וניתן לנו זמן לבנות מערך אוהלי סיירים "בחת" ולהיכנס לישון .

חוויות חניך : כמו שלמדתי באדרנלין בקורס היוקרתי והיחיד בענף ולמול הצוות היעודי לגיבוש יחטיות צנחנים,  לפני השינה עלי לפעול בכמה שלבים שהראשון שביניהם הוא :******, וכן הלאה , למזלי המאמנים יידעו אותי שלרוב לאחר עשר דקות של שינה יגיעו המפקדים להקפיץ אותנו , נתתי לעצמי עשר דקות של ישיבה  כאשר בדקה האחרונה שהחלטתי לוותר ולהיכנס לישון  ראיתי את המפקדים רצים לכיוונו תוך כדי שהם צועקים הקפצה ! מיותר להגיד שיצאתי כולי מוכן דבר שנרשם לטובתי !

הבנתם נכון חברים , יוצאים מסע , שלא כמו בגיבוש מטכ"ל האחוד, אתם לא תחזרו לישון , אתם יוצאים למסע שיערך ******* דקות לתוך הלילה, לכיוון אותה דיונה שגמרה אתכם בצהרי היום שאותה שוב תעלו ותרדו עד שתקבלו את הפקודה לחזור וללכת לישון .

זהו תרגיל פסיכולוגי של הקפצה שעוברים אותו שלל המתגבשים בכל הגיבושים לכן תדעו , לא תהיה הקפצה שניה , לכו לישון רגועים, אל תשכחו שעליכם גם לישון כי מחכים לכם ימים עמוסים ביותר .


עדכון מהגיבוש יחטיות צנחנים שהתקיים במועד האחרון | אדרנלין חברה להכשורת וכושר קרבי

זהו עדכון היום הראשון של גיבוש יחטיות צנחנים

משימת מחשבה | חלוקת מפות ומאמרים

הסבר: חברים, הפעם במקום מאמרים חילקו לצוותים השונים טבלאות של מפקדי היחידה,רמטכלי"ם לפי שנים מלחמות וחזיתות ולצידם מפת ישראל ישראל עם ערים מודגשות אותם תצטרכו לזכור כשיגיע ברגע האמת. (בזמן ההרצאה אותם מגבשים ינסו להלחיץ אתכם ואף לבלב לכן לימדו בכל רגע פנוי על מנת שתגיעו "נעולים" על המידע בדפים)

תרגיל שלישי | אלונקה רצה

הסבר: תרגיל האלונקה הסוציומטרית השתדרג וכרגע עומד על שלושה פקלים- וללא נוהל התפסיה של האלוקנה אותו קראתם.

 • אוהל-השישיה הראשונה זוכה לסחוב את האוהל
 •  אלונקה- הרביעה שלאחריהם זוכים להרים את האלונקה
 • תרמוקן -אותו יזכה להרים מתגבש יחיד בלבד,האחרון מבן הראשונים.

חוויות חניך:
"עמדנו על קו הזינוק, ואז הוא הודיע לנו"
מגבש: שימו לב בספרינט הספציפי הזה יזכו להרים את האלונקה הרביעה האחרונה, כל מי שיעפיל למקומות הראשונים ירימו אוהל וטרמוקן.
מהי מטרת התרגיל, לאן לכוון כאשר מודיעים לכם שהאלונקה שייכת לאחרונים,ומהי הטכניקה הנכונה על מנת להצליח בתרגיל המשמעותי הזה,הצטרפו אלינו,לקבוצה הקשוחה והחזקה ביותר בתחום,כי אחרת אתם מתחרים מולנו,ונופלים!

משימה שביעית | הרצאה
הסבר: הפעם במקום הרצאה אחת של חמש דקות בלבלד, אתם תבצעו  שתי הרצאות של חמש דקות שלמות , כאשר ההרצאה הראשונה תהיה על נושא שאתם בחרתם אך שימו לב , באם הנושא נפוץ או כבר הועבר ע"י אחר יסרבו המגבשים ויבקשו מכם לבחור נושא אחר, לכן תכינו כבר מבעוד מועד שלושה נושאים לדבר עליהם .

שימו לב אלו הם השינויים לפי מספר התרגילים, תרגילים שאינם מופיעים פה נשארו כמו שהיו

 


גיבוש יחטיות צנחנים היום השני | אדרנלין

יום אשר יפתח בשעה ארבע  לפנות בוקר למסע שכל הציוד עליכם ושוב למקום אחר באזור מחוץ לבא"ח שאינכם מכירים ובלי התרעה מוקדמת …

תרגיל ראשון | ספרינטים – לפי סדרי הגעה

חוויות חניך: ארבע לפנות בוקר, לא הספקתי לפהק והנה זה מתחיל, "צא" הוא פקד עלינו אחרי שהסדרנו על הקו והכנו את עצמנו נפשית למה שמצפה לנו, אם להגיד שהייתי שאנן ,ממש לא, שמרתי על הובלה בעזרת הדגשים אותם למדתי באדרנלין ביניהם יצירת כוח מאין ועוד..אומנם המאמנים באדרנלין לימדו אותנו שהגוף חלש ב25% יותר בבקרים ולכן לפני יצאנו הצוותים היעודים בקורס לאימונים אשר התבצעו לפני הזריחה וזו כדי להרגיל את גופנו ולאפשר לו להתסגל לחולשה , לי היה קל בזמן שאחרים פשוט קרסו להם על קו ההזנקה, תודה רבה לכם שהתעללתם בי מאמנים תותחים ויקרים שלי , וכן אני יודע שאחטוף על זה שאחזור הביתה בלוחם סיירת

תרגיל שני | זחילות 

אתם תסיימו את המקצה שיערך 30 דקות וממנו אתם כבר יכולים לנחש מהו התרגיל הבא , זחילות שלאחריו כמו שכבר ציינו לעי"ל  ,משימות החשיבה .

משימה ראשונה קורדינציה | פירוק והרכבת מג
הסבר: אתם תפרקו ותרכיבו מאג לפי פתיחת זמנים של המגבש אחרי תצוגה נשנית מצידם, כאטשר המטרה היא ( מידע אשר נחשוף בפני חניכנו בלבד)
חוויות חניך: הראנו לנו איך לפרק ולהרכיב פעמים  ויצאנו לדרך הפירוק וההרכבה בצורה הכי מהירה שאתם יכולים , ואם תשאלו למה יש שני מקצים , התשובה די פשוטה כי הם מחפשים לראות שיש השתפרות תוך כדי צבירת ניסיון, אז תנו הכל !

משימה שניה | משימת זיכרון
הסבר: המפות שחולקו ביום הראשון, זה הזמן שלכם לענות עליהן , מקווים שמצאם זמן ללמוד בין המנוחות , כמו כן שימו לב ברגע שתענו נכונה(או לא) תקבלו מפות מצויירות חדשות.

אחרי מנוחה (תרגילי המחשבה) הגיע הזמן לחזור שוב לרגילים העצימים של הגיבוש, והפעם תרגיל מנטאלי !

תרגיל ראשון | תרגיל השקים
הסבר: אתם תעמדו בשורה על הקו , שלפניכם שק במרחק 70 מטר מוצב על הפסגה של הדיונה שלרגליה אתם עומדים , צא ! הוא שאג, כשהמטרה היא כמה שיותר סיבובים , עד הערב ! את הזמן המדויק אנחנו מניחים שכבר הצלחתם ונחש ובאם לא תרשו לנו לעזור לכם, זה לא יהיה עד הערב..

חוויות חניך: עלינו וירדנו , מספר שלוש עשרה סיבוב חמישי המפקד, וככה עוד עשרים וחמש דקות שאני מוביל ומאחוריי מספר שבע עשרה שמחפש את הרגע הזה שאראה חולשה, הבעיה היחידה היא, שאני לא מתכוון להראות אחת, ופה פתחתי בספרינט בעליה שהשאירה אותו מאחור!

תרגיל שני |צנחנים זחילות זחילות
הסבר: (כן חברים לא להיבהל עוד קצת נגמר) רק ש
הפעם במעגל כאשר המטרה היא לעשות כמה שיותר סיבובים תוך כדי שעקפת את מספר האנשים הרב ביותר, המפקדים יתנו לכם לפעמים 30 שניות לעקוף כמה שיותר אנשים והמתגבשים שאכן יעקפו יכבלו סיבוב נוסף על חשבון המגבשים. (תמונת הזחילות באדיבות omer bar)

תרגיל שלישי  | ספרינטים הפעם -המרחק הינו שבעים וחמישה מטרים- עליהם תעבדו בקורס ההכנה היוקרתי בענף מטעם אדרנלין.

חוויות חניך: הזנקה נוספת ועוד אחת שאחריה, אבל לא משנה כמה פעמים הם יזניקו אותי אני אסיים ראשון,
מגבש: קח חמישה מטרים אחורה, שובו הזנקה שאחריה הגעתי ראשון כי ככה חונכתי, הגרון כבר הפך ליבש, האוויר כבד יותר ואת הגוף כבר קשה להחזיק במצב עמידה .. אבל עברתי תכנים קשים מאלו בצוות היעודי לגיבוש, אני יודע שהם לא יכולים לגרום לנו להתמוטט, הם יחכו לרגע השיא, לרגע שנחשוב שלא נצא שוב ואז יוציאו אותנו לספרינט אחרון נוסף, הספרינט האחרון של המנכ"ל, ככה כינו את זה באדרנלין כושר קרבי , הוא היה גורם לנו לאבד ריכוז, לשכוח מהתרגיל ואף להיכנס לשאננות, וברגע אחד שכולם עסוקים בשלהם, הוא שאג לעברינו את המילה המוכרת מכול " צאו" , " צאו על החיים שלכם, מי הכי דרוך, מי הכי נחוש , מי יסיים לוחם סיירת?!" באותו רגע זינקתי על החיים שלי, רצתי בכל הכוח שלי ועמדתי על הקו במקום הראוי לי, שלוש עשרה מקום ראשון המפקד!

תרגיל רביעי | מסע סוגר גיבוש
הסבר: מסע למול אלונקה פתוחה שעליה … קילו, המסע האחרון בגיבוש שערך כמעט שעה והסתיים בשלושה משימות קבוצתיות :

משימה שלישית | משימת הסוואה
הסבר: יתנו לכם דקות לבנות עמדת תצפית לכיוון כביש מדומיין שתוכלו לראות אותו אך ממנו לא יוכלו לראות אתכם .

משימה רביעית | משימת זיכרון
הסבר: המפה המצויירת(הטבלאות ורשימת המלחמות לפי הגיבוש האחרון) אנחנו מקווים ששיננתם כי הרגע זה הרגע להוכיח כמה הזיכרון שלכם טוב.

משימה חמישת | מעגל זנבות/היאבקות

וזהו חברים …הלכתם לישו…לא, לא הפעם , שימו לב חברים כי נוסף תרגיל חדש לגיבוש יחטיות צנחנים (דובדבן/מגלן )

תרגיל סוגר גיבוש | בוחן סיירת !

הסבר: אתם תעמדו על ציוד מלא -כאשר קו ההזנקה לריצת 500 מטרים נמצא "באמבט" של גיבוש דובדבן(שטח של 40 מטר מרובע הבנוי מחול ים.

מהלך התרגיל: אתם תצאו לריצת קילומטר (500 הלוך וחזור ) תזחלו 40 מטרים בשטח האמבט , תבצעו 10 גאמפ סקווט, 20 עליות בטן,30 סמקום ושוב 40 מטרים זחילה( בגיבוש האחרון שינו זאת ל40 איש רץ ) ללא מנוחה כאשר הכל נמדד ע"י המגבש שכותב את הזמן ונותן לך ציון על פיו.

"איש רץ"-נופלים למצב שתיים, כאשר הישבן מורם והמטרה היא להביא את הברך למרפק היד המקבילה ,כמעין ריצה במקום כאשר הידיים תומכות .

גיבוש יחטיות צנחנים דובדבן / מגלן – סוף | אדרנלין חברה להכשורת וכושר קרבי 

הלכתם לישון כאשר חלקכם תשמרו במהלך הלילה והתעוררתם ליום של שבירת דיסטנס מהמפקדים, כאשר הם יספרו לכם את סיפורם האישי ויפנו אתכם לראיונות

חוויות חניך: כל שאלה שנשאלתי עניתי בביטחון , מאיפה באתי , איפה התאמנתי ,ה אם אני שונא ערבים או לא , מהי מטרת השירות שלי ומה הייתי עושה במצבים כאלה ואחרים , הסתכלתי להם בעיניים ושדרתי להם – אני פה אחרי יומיים של כאסח, ואני מתכוון להישאר .


שימו לב חברים , לאחר גיבוש היחטיות , לכל מי כיוון וזכה להתקבל ליחידת מגלן, אתם רק בהתחלה, יש גיבוש נוסף, גיבוש פנים היחידה אשר ממיין ל****** , גיבוש אשר נחשוף בפני חניכנו בלבד

הםפ יצאו לגיבוש חמישה עשר בוגרים ועברו כולכם כאחד, היום הם חיים את המשפטים אשר מגדירים את היחידות אשר מרכיבות את חטיבת עוז, איזה משפט אתם מבקשים לחיות?!

 

להצטרפות לאדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי אשר עומדת במאה אחוזי הצלחה בגיבוש יחטיות צנחנים, להצטרפות לקרוס ההכנה היוקרתי בענף ועבודה בצוותים יעודים השאירו פרטים ואנו נעלה למולכם בהקדם:

  השם שלך (חובה)

  מספר פלאפון: (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  Call Now Button דילוג לתוכן