הכנה ליום סיירות | יום השדה | המדריך המלא – אדרנלין כושר קרבי

יום סיירות | יום שדה המדריך המלא | אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי 


 

במהלך השנים נולד שם נוסף ליום הסיירות אשר ניתן ע"י מי שהיו החזקים ביותר עד שהגענו, ע"י בוגרי המכינות הקדם צבאיות שמכנים אותו עד היום כ- "יום החלומות".

חברים יקרים, השם הזה נבחר משום שעבור אנשים מסוימים גם אחרי שנים של אימונים מדובר בחלום שלא מתגשם. לאור העבודה שנתקלנו ויותר מפעם אחת בשלל שאלות מצידכם לעניין יום השדה המיוחל בחרנו שהגיע הזמן לענות לכם על כל השאלות במאמר אחד מרוכז שיעשה את כל ההבדל.


חשוב לדעת :

חטיבת הקומנדו – לפי הנתונים והסטטיסטיקות של השולחן העגול ביחידות החוד, מצאו לנכון משקולים הידועים לנו ולחניכנו בלבד, כי לחטיבת העוז יגיעו מרגע זה ואילך דרך יום הסיירות הצהלי כאשר המתכונת היא גיבושים אחודים אליהם תגיעו וביטול הראויונות ומאותרי היחטיות לחטיבת הקומנדו.

כל מלש"ב אשר יעפיל מיום הסיירות בהצלחה לגיבוש מטכל או גיבוש השייטת, יכנס לגיבוש אחוד אשר ממיין ליחידות המדוברות ואלו שמרכיבות את החטיבה (יחידת מגלן, דובדבן ואגוז) כאשר את החלוקה נחשוף בפניכם ברגעים אלו ממש.

גיבוש מטכל אחוד

זוהי רשימה אשר חושפת בפניכם את היחידות אליהן תתמיינו ולפי הסדר הבא:

 • סיירת מטכל / שלדג /יחידת 669
 • מגלן דובדבן ואגוז

גיבוש שייטת אחוד

 • שייטת 13
 • יחידת 669
 • דובדבן ואגוז ( מגלן לא נכנסת לגיבוש שייטת )

-שימו לב כי זהו הסדר אשר יציגו לכם במיון אך לא מדובר בזכות בחירה של כל יחידה, זהו מידע שנשמור לחניכנו בלבד-

חובלים – היום הדרך להגיע לחובלים דרך היום סיירות היא שונה ממה שחשבתם, מעבר למתגבשים אשר מתמיינים ומקבלים זימון לגיבוש חובלים (מתגבשים שלא עמדו ברף של סיירת מטכל ויחידת השייטת אותן כנראה ביקשו), היום נפתחה דרך נוספת אשר תחשפו אליה ביום הסיירות עצמו אשר מתנהל בצורה הבאה: אתם תגיעו ליום השדה ויעלו מולכם את האפשרות לחתום ויתור על היום וכל היחידות הממיינות בו על מנת שתוכלו לקבל זימון לגיבוש חובלים ללא התמיינות כלל.

504– שימו לב חברים, מיון ליחידה אתם תקבלו באם ביצעתם את יום הסיירות עד סופו ולא קיבלתם שום גיבוש משלושת היחידות הממיינות, כך שאם סיימתם את יום הסיירות ולא קיבלתם כלום, אל תורידו את הראש עדיין, כי יכול מאוד להיות שהיחידה איתרה אתכם ותוזמנו לשני מיונים עליהם לא נוכל לחשוף אשר יבטיחו את מקומכם ביחידה

העדפות שלכם: בתחילת היום אתם תקבלו טופס בו תתבקשו לדרך את היחידות לפי ההעדפה האישית שלכם, היחידות כמובן מסתכלות על כך אך קחו בחשבון שזהו לא סופי, היחידות יאתרו אתכם לפי אותו שאלון ההעדפות ובשכלול למול הביצועים הפיזים והמנטלים שלכם ביום השדה הצה"לי, כמו כן יש לקחת בחשבון כי לכל יחידה ימים מוגדרים שלה הזכות הראשונה לבחור, ימים עליהם לא תדעו גם אם תבקשו, לכן האופציה היחידה שלכם היא לתת הכל ולקוות או להצטרף לאדרנלין משום שלנו הידע לכוון אתכם לאותם ימים המוגדרים השייכים ליחידה אותה אתם המבקשים.

חוויות חניך:

לפני כשנתיים בדיוק,יום סיירות של אוקטובר לאותה שנה, לאוהל של השייטת הגיעו 20 מתגבשים, בניהם שני החניכים האדירים שלנו, לאחר שהמגבש ראה שהרוח ירודה באוהל, הוא עלה בשאלה שהתשובה עליה הפתיע אותו לגמרי, מי מבינכם ביקש שייטת?

מתגבשים: רק שניים מהם הרימו את היד- הם היו החניכים שלנו, זה הרגע אשר נודע למגבש כי 18 מהמתגבשים היושבים למולו באוהל ביקשו בכלל להגיע לסייר מטכל.

אוקטובר– ימי הסיירות בחודש אוקטבר נמתחים ליומיים של מיונים כאשר ביום הראשון אתם תגיעו על מנת להרים את המתחם, לבצע יום התארגנות ולבצע בר אור צהלי ( רק את הריצה)

היום השני יתחיל בשעה …. ויסתיים בשעה …. כאשר החלק הפיזי יסתיים כבר בשעה…. אשר יקנה לכם את הזמן לשבת לדרג את חבריכם לצוות, לבצע ראיון קצר למול המגבש ולפרק את מתחם הגיבוש ( את השעות המדויקות נעניק לחניכנו )


ראשית – מהו יום סיירות?

יום סיירות הינו בעצם שלב המיון הפיזי/מנטלי הראשוני ליחידות העילית של צה"ל אותו עוברים מלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון) מיקום הגיבושבעלי פרופיל קרבי שמעוניינים להגיע לאחת מהסיירות המוביליות שביניהן סיירת מטכ"ל, שלדג, שייטת 13, יחידה ההיטס 669 וקורס חובלים. זהו יום שבודק אתכם בשלוש קטגוריות שונות: הפיזית, המנטלית והחברתית. כמו כן יום הסיירות מתקיים פעמיים בשנה – מועד קיץ ומועד חורף, כאשר מועד החורף מתחלק ליומיים.

דגש: שימו לב כי יום הסיירות ממיין גם ליחידת 504 השייכת לחיל המודיעין, ורק באם לא קיבלתם את אחת משלושת היחידות ביום זה ישנה האפשרות שהיחידה תעלה מולכם על מנת מסור לכם את תאריכי המיון בהם תצטרכו להתייצב. .

שימו לב: התמונה צולמה ע"י מאמני ארנלין אשר מתפקדים כמגבשים ביום הסיירות 

מי מנהל את יום השדה ?

יום הסיירות מנוהל על ידי ארבעה מגבשים עיקריים:

1.מגבש סיירת מטכ"ל: המגבש הראשי שקובע את האקטים ואורכם.
2.מגבש מחובלים: מגבש משנה שאותו לא תשמעו הרבה במהלך אותו היום.
3. מגבש שייטת: נע בן הקבוצות ומתמקם רק כאשר הוא מוצא בכם פוטנציאל.
4. נציגים מיחידת 504 אשר מסתובבים בקבוצות השונות ובוחרים מתגבשים אשר לא נבחרו לאחת מהסיירות המבוקשות.


התשתית

יום הסיירות מתחלק לארבעה אקטים עיקריים בלבד, אשר מבוססים אך ורק על דבר אחד: תחרות בריאה.

"זאת תחרות אישית" – זה המשפט עליו יחזור המגבש שוב ושוב כדי שהחכמים מביניכם יבינו שזהו יום שלעזור לאחר במהלך אקט לא באמת יתרום לכם בלעבור אותו. (כמובן שהדבר לא נוגד לעזור לשאר המתחרים בזמני המנוחה).


ברוכים הבאים, מבחן הסף של יום הסיירות 

חוויות חניך : לאחר הבדיקות הרפואיות, הקמת האוהלים, וסידור הציוד הצבאי, אתם תצאו למבחן הסף אשר יקבע מי ממשיך ומי לא את יום השדה.

האקט הממיין הראשון : ריצת השלוש קילומטר, שימו לב כי בעבר אורך הריצה היה שני קילומטרים בלבד אך מסיבות הקשורות לסיירת מטכ"ל אורכה היום עומד על שלוש קילומטרים

הדגשים של אדרנלין לריצה הארוכה ביום הסיירות:

1. פתיחה מהירה :אתם מזנקים ויוצרים הובלה ראשונית על מנת להתייצב בהמשך על מיקום גבוה
2. להציב יעדים במהלך הריצה: הגעה לעצמים אשר נמצאים בדרך בזמנים אשר תקבעו לעצמכם
3. קו הסיום- זהו דגש אשר יעזור לכם לחסוך בממוצע בין 1-2:00 דקות, דגש אשר נחשוף לחניכנו בלבד.

שימו לב: הקבוצות בנויות משלוש קטגוריות של מתגבשים: חזקים,בינונים,חלשים אשר נקבעת ע"י ריצת השלושת אלפים.


עדכון מיום הסיירות האחרון אשר התקיים בחודש ספטמבר לשנת 2019

במקום מבחן הסך הרגיל, הריצה הארוכה הידועה אותו מבצעים בכל ים סיירות, הגענו לביצוע תרגיל שונה לגמרי אשר חלק מהמתגבשים נפלו, אך הפעם לא לאור הקושי שבו אלא לאור הבלבול היות וזו הפעם הראשונה אשר מתקיים דבר כזה מאז הקמתו של מיון זה

מגבש: שימו לב אתם נכנסים למבחן " ביפים" או בשמו הלועזי מבחן היו-יו מבחן אשר יקבע מי מכם ימשיך ומי מכם יודח לביתו.

הסבר: המבחן דומה לתרגיל הקרב המגע הידוע, תרגיל שש על שש אך שלא כמו בתרגיל זה, בתרגיל היו-יו המרחק גדול יותר והקצבים משתנים, אתם תתחילו ברמה קלה וממנה תעלו, יקבעו גבולות גזרה במרחק 20 מטרים מכם כאשר ישנו קו הזנקה וקו סוף.

המטרה היא להגיע לקו הסוף לפי השמעת הציפצוף (ביפ) בתחילה יהיה מדובר בקצב הליכה אך מהר מאוד הקצב יהפוך למהר ומתיש מתמיד, ראוי לציין כי זהו המבחן אותו יעברו מדריכי/ות כושר קרבי לפני כניסתם לקורס

דוג' לתרגיל וכלו למצוא בקשיור הבא: מבחן יו-יו, מיד לאחר מבחן זה תתחלקו לצוותים ותתחילו את המשך המיון.

-סוף עידכון –

 


 

לאחר שהתמיינתם  ומי שלא עמד בזמן האידיאלי הודח מהיום השדה, הגיע הזמן לבחון מי באמת ראוי לעמוד בגיבוש מטכל/שייטת/חובלים, ומי לא!

יום סיירות, זוז!

אקט ראשון : ספרינטים .

חוויות חניך: עמדנו על הקו כאשר הוא פקד על אחד מאיתנו להניח שם במרחק שלושים מטרים מאיתנו, הוא הסביר לנו את מה שאני כבר יודע מראש, לרוץ ולהקיף מימין לשמאל ולעמוד בסדרי הגעה כאשר שלושת הסיבובים הראשונים היו חימום בקצב קל ולאחר שהסתיימו ללא התראה מוקדמת, צא!

שימו לב:
1. מספר הספרטנים נע בן … מידע הזה יוכל לסייע לכם להחזיק מעמד ואף לסיים את התרגיל בהצלחה בזמן שכל השאר ישברו עקב העומס הפיזי.
2. לאחר מספר ספרינטים המגבש יודיע לכם שהם היו למעשה חימום ואינם נספרו, האם נספרו או שהוא בעצם דיבר אמת?

אקט שני : אלונקה סוציומטרית .

חוויות חניך : לפתוח אלונקה , להניח עליה שישה שקים מלאים ולעמוד בקו, שימו לב אתם רצים מקיפים את השק מימין לשמאל ורק ארבאלונקהעת הראשונים זוכים להרים את האלונקה ולהיספר , כל השאר לא מעניינים אותנו .
חניך: בספרינטים הובלתי והתייצבתי במקום הראשון בזכות הכללים שנתנו לי המאמנים של אדרנלין, עכשיו מה שנשאר לי זה ליישם את ארבעת הכלים אותם למדתי לעניין האלונקה , אחד מהם ….. עכשיו אבדוק האם הוא עובד !
מגבש: צא!
חניך: אני רץ בכל הכוח קדימה , אני מוביל, כאשר אני מקיף את השק מימין לשמאל לפי הוראת המגבשים, הם אחרי, דוחפים, מנסים להסיט אותי מהמטרה, אבל לא הפעם אם בכלל, אני מתיישר ודוחף את הידיים והרגליים קדימה, אני מזנק ומשתמש בכלים אותם חוויתי באימוני השיגרה והסימולציות הקשות מנשוא של אדרנלין , אחרי עבודה קשה של הזנקה ראשונה האלונקה בידיי, המטרה היא לסגור את כל המקצה שאני מתחת לאלונקה!
מגבש: קדימה תתחילו תנועה,יש לכם 15 שניות להגיע אלינו חזרה אחרת נמחקתם מהאלונקה, זוז!

שימו לב: האם זהו איום איתי או שיקרי, האם אחרי שהגעתם לאלונקה למגבש הזכות למחוק אתכם ממנה, את התשובה נחשוף בפני חניכנו בלבד

אקט שלישי, התרגיל המשולב ( מקצה זחילות + ספרינטים) :זחילות משולב

שימו לב חברים כי בעבר התרגיל היה תרגיל השק הידוע, אך השתנה בעקבות מספר קריטריונים – ההסבר לכך מופיע בהמשך המאמר.

אקט רביעי, חפירת בורות

חוויות חניך: המגבש פקד אלינו לחפור בור שהוא מטר אורך, מטר רוחב ומטר עומק, כאשר במהלך החפירה ובסיומה יעלו המגבשים למולכם שאלות אשר יעסקו ב… אשר יקנו לכם נקודת זכות על כל השאר באם תענו נכונה.

דגשים :

1. זהו אינו הסדר המוחלט, את הסדר יחליטו המגבשים באותו הרגע וחלקם אף יוסיפו לכם זחילות.

2. זמני האקטים הינם קבועים , בזמן כולל של … מוזמנים להצטרף לאדרנלין ולגלות

דירוג סוציומטרי : לאחר יום הסיירות אתם תשבו כקבוצה ותדרגו אחד את השני לפי התאמה – השאלון הסוציומטרי. לשאלון זה כמובן שמייחסים חלק משמעותי, אך לא כמו ליום עצמו בו המגבשים ניתחו אתכם עד לרמת הפרטנית ביותר, חשוב לשים לב לנראות שלכם מול המגבשים לפני, אחרי ובמהלך האקטים.


 

זהו יום הסיירות על כל שלביו, על מנת לזכות ולעמוד באוהל אחת היחידות בשמם: סיירת מטכ"ל ( היחידה), שייטת 13, חטיבת העוז, יחידת 504 או חובלים וצוללות, עליכם לסיים בארבעת המקומות הראשונים, ואף יותר, וזו כדי לקבל את ההזדמנות להגיע למיון השני הלא הוא הגיבוש האחוד.

כמו שכבר ציינו בפתיחת המאמר, זהו יום החלומות של חלק מכם, החלק האדיש, החלק העוסק בדיבורים ואפס עשייה בנידון, אנחנו אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי ,הגוף היחיד אשר לו היכולות, המקצועית, המיומנות, הידע והסגל היחיד בראשות המנכל אשר נוגעת במאה אחוזי הצלחה בכל יום סיירות כבר כעשור.

חניכים שמגיעים אלינו לביצוע קורס ההכשרה היוקרתי בארץ ובכלל כדי לזכות לחוד החנית של צה"ל ואחריו.

חברים זאת שאגת התעוררות, אם אתם מחפשים עוד הכנה לצבא או הכנה לצה"ל ושאר הגופיפם הבינונים שעומדים כחלק מהעדר, לא אתם היעד אותו ביקשנו, אך אם אתם מי שהבינו שכדי להפוך לטובים ביותר אתם תזדקקו להדרכה של הטובים מכל, מקומכם איתנו. 


אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי | הכנה ליום סיירות

מתכונת האימונים שתעברו אצלנו נבנה ממידע מדויק שנאסף על ידי מאמנינו בוגרינו וחניכינו כאחד, מאמנים ובוגרים שמתפקדים היום כמגבשים בימי סיירות ובגיבושי יחידות העלית והיחטיות לחטיבת הקומנדו, כך בעצם אנו מתעדכנים ומנתחים בזמן אמת את האקטים אותם תחוו באותם ימי שדה וגיבושים.

באמצעות מידע זה אנו בונים תוכנית אימונים מדויקת המתייחסת למספר קריטריונים:

1. סוג האקט

2. אורך זמן האקט וזמני מנוחה

3. ניתוח אישיות המגבשים

4. המתאר המשתנה

5. רמת המתגבשים הכללית של אותו מחזור


 

מה קורה בתקופה שלפני יום הסיירות המיוחל:

שלב ראשון | סאגת ימי סיירות

סאגה אשר תפקידה למקסם את היכולות שלכם אותה הקים מנכל החברה אשר לו הידע לצד המומחים בתחום, סאגה שלמה למול המתארים העצימים בארץ אשר עולים ברמת על מתחם הקערה בה תחוו את התכנים המדוייקים, העדכניים והיעלים ביותר אשר יביאו למאה אחוזי מוכנות לשלב הבא שאותו תעברו לצידנו, זוהי סאגה אשר תפקידה הנה עבודה ממוקדת וייעודית ברמה גבוה מיום השדה עצמו וזו על מנת להביא אתכם מוכנים ברמות הגבוהות בתחום לה מאה אחוזי הצלחה.

שלב שני | חודש לפני יום הסיירות:

יחוו החניכים **** ימי סימולציות של ימי סיירות שיועברו להם ע"י מגבשים שיכניסו בהם את ההרגשה של התחרות, הדיסטנס, נסיונות השבירה המנטלית ואפילו את הרצון לפרוש, כן שמעתם נכון חברים לא פחות ולא יותר מאשר את הרצון לפרוש.

נחזור לענייננו: ימי הסיירות המדומים יתבצעו כמובן בדיוק במקום בו הם יתחרו בזמן אמת, זאת בכדי לצבור ניסיון ולהכיר לא רק את מהלך היום ברמה הניהולית אלא גם ברמה המוחשית אחד לאחד.

לאחר שעברו החניכים אימוני ים וימי סימולציות מדויקות, אתם מוכנים לשלב האחרון – מקווים שלא חשבתם שהתכוונו ליום הסיירות.

שלב שלישי | סוגר הכנה 

שבוע לפני היום הגדול: יעבור החניך אימון אחד על אחד מול המאמן, אימון בו המאמן ידמה מתגבש ויכיר לחניך שלל התנהגויות של מתגבשים שונים במהלך האקטים השונים של יום הסיירות עצמו. מדובר במגוון התנהגויות שתאלצו לדעת איך להתמודד עמן לטוב ולרע. בנוסף, המדריך יצביע על נקודות לייעול ולשיפור אצל החניך אותן ינתחו יחד עם סיום אימון ההכנה ליום סיירות.

אחרי לא מעט זמן שאתם איתנו וחודשים אינטנסיביים במיוחד שאתם לא תשכחו לנו, יגיע הרגע בו נשמח לבשר לכם חברים יקרים, שאתם מוכנים! הכנה ליום סיירות של אדרנלין עומדת על 100% הצלחה. אנו מקווים שהכנתם את עצמכם לתוכנית האינטנסיבית של הגיבוש.

כפי ששמתם לב זהו מאמר מתומצת מאוד שמעביר לכם את כל המידע בצורה קצרה ועניינית. את הכלים הפיזיים, המנטליים שיכינו אתכם ליום הזה תקבלו כחניכים שלנו בקבוצות השונות. מחכים לכם.


 

הכנה לקראת ימי הסיירות המתקרבים

מה השתנה בימי הסיירות של השנים האחרונות ומה כדאי לדעת לקראת יום סיירות המתקרב

המיקום לאלה מכם שלא יודעים – את יום הסיירות הזה אתם תעשו בחוף פלחמים.

מדוע אתם שואלים? התשובה דיי ברורה, עקב הכמות הרבה של ימי הסיירות שנערכו בשנים האחרונות, הדיונות הלכו ודעכו. הרבה בגלל הספרינטים ותרגיל האלונקה הסוציומטרית שעברו המתגבשים.
כמו כן, מטרת יום הסיירות היא לנפות את החלשים, דבר אשר מצריך תוואי שטח שיעמוד בקריטריונים,  ולאחר שהבינו כי הדיונות לא מתאימות ובעלות שיפוע נמוך מדי, הוחלט לעבור למקום בו החול הרך יעשה את העבודה.

זחילות(התרגיל המשולב):

תרגיל אשר המקצה שלו מחולק לשלושה חלקים : הזנקה, אמצע וסוף.

התרגיל יפתח מנקודת ההנזקה בזחילה של 30-40 מטרים עד לנקודת האמצע ממנה אתם תעמיסו על עצמכם שק של 10-15 קילו ותרוצו לנקודת הסוף אותה תקיפו מימין לשמאל על מנת לחזור לנקודת האמצע, שם תניחו את השק למקומו ותצאו לזחילה לכיוון לנקודת ההזנקה, שם יחכו לכם המגבשים על מנת לשמוע את מספרכם האישי ומספר הסיבובים אשר עשיתם, והדבר חוזר חלילה. כך במשך ** **** שלמות כשהמטרה היא לעשות את מספר הסיבובים הרב ביותר. שימו לב שזהו תרגיל כמעט זהה לתרגיל השקים הקלאסי, רק עם טוויסט בעלילה – זחילה!


בנוסף, ניתנה הוראה חדשה ביום הסיירות האחרון אשר מתנהלת בצורה הבאה: בימי הסיירות אשר נערכים כעת בינואר 2017-2018 , יודיע לכם כי מהרגע שאחד המתגבשים יגיע לסיבוב העשירי התרגיל ייעצר, לכן, אל תוותרו לאף אחד על ההובלה.


זהו תרגיל שהופיע בשנים האחרונות ויופיע גם ביום הסיירות המתקרב, שימו לב כי תרגיל הזחילות בוחן מספר דברים עיקריים, כאשר אחד מהם הוא התמדה. מי זוחל מהר ומפסיק, לעומת מי שזוחל בקצב אחיד ולא עוצר לשנייה. כמו כן, לא לשכוח כי המטרה היא להתברג למקומות הראשונים, אבל כמו שציינו ישנם שיקולים נוספים, אותם נחשוף כאשר תהפכו לחניכינו .

ולסיום – הנוהל החדש, ״הופרש על ידי המגבש״ :

 שימו לי כי בשנים עברו האפשרות לפרוש מהגיבוש הייתה תלויה בשני מצבים: האחד פציעה והשני פרישה עצמאית משיקולים אישיים. לאחרונה נקבע כי מטרת יום הסיירות היא ביצוע מיפוי ראשוני ולאור עובדה זו נתנו למגבשים בעלי הידע, הניסיון והרזומה הצבאי המרשים לקחת את ההחלטה לידיים, למגבש היום ניתן הכוח וניתנה ההחלטה להפריש אתכם על דעת עצמו כאשר ימצא אתם לא מתאימים.
מה הכוונה ללא מתאימים? זה יכול להיות חוסר התאמה בפן הפיזי , בפן המנטלי, החשיבתי או החברותי. פרטים נוספים והכנה מתאימה בנושא תקבלו באימוני אדרנלין.

חברים יקרים, על מנת שתוכלו לשפר את הסיכויים ביום השדה ולמקסם את רמת ההצלחה שלכם ולעבור לגיבושים המיוחלים הכנו במיוחד בשבילכם מאמר מרוכז המכיל בתוכו את הטיפים אשר יקנו לכם יתרון משמעותי מול המתחרים שלכם ביום הסיירות ובגיבושים בכלל:

קישור: כללי הזהב של אדרנלין כושר קרבי -יום סיירות

אז אם גם לכם בוער בעצמות להיות לוחמים ביחידות העילית של צה"ל – הצטרפו לקבוצה היחידה אשר הפכה את היחידות המיוחדות לדרך חיים, היחידה שמתעסקת ביחידות העלית בלבד, ולא עוד כולביניקית או קבוצה בינונית אחרת שמתפעלת קבוצות כושר קרביות, בקיצור אנחנו הקבוצה היחידה שבאמת יכולה לביא אתכם לפסגה, אבל קחו דבר אחד, אנחנו החזקים המקצועים והקשוחים ביותר אבל אנחנו לא קוסמים, אתם מגיעים אלינו, אתם מגיעים לעבוד קשה אחרת אל תגיעו בכלל!

 

״כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת״ – א ד ר נ ל י ן

אנחנו הכותבת אותה חיפשנו, אדרנלין וקורס ההכנה הבלעדי אשר יעמיד אתכם באוהל אותו ביקשתם, להצטרפות אלינו השאירו פרטים ואולי גם אתם תזכו להכשרה תחת חסותינו

חשוב לציין, כי אתם משאירים פרטים לאימון קבלה לקורס מנפה בו אנו הם אלו שיבחרו אתכם כמי שיזכה ומספיק ראוי לעבוד תחת חסותנו ומנגד מי יודח ויפול בהמשך תחת רגלי חניכנו.

  

  <

  השם שלך (חובה)

  מספר פלאפון: (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך